Sayfa 264/746 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    Olabilir ..ozaman olumlu etkisi dahada artar .zamanında kayyum atandıgında olumsuz yansımıştı..hayırlısıyla,.böyle şirketlerin değeri artsınkı devlet kazansın..ınsaallah hükümette görüyordur..
    Eğer kayyım olayı sonlandıysa rahatça 12-13lü rakamlara gelebiliriz. Bu altın ve dolar fiyatıyla da 2020-2 çeyrek bilançosu sonucunda 28 li rakamlar hedef olma ihtimali çok yuksek.
    Gerçi benim için fark etmiyor düştüğünde daha fazla topluyorum diye seviniyorum çıktığında da öyle..
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    Olabilir ..ozaman olumlu etkisi dahada artar .zamanında kayyum atandıgında olumsuz yansımıştı..hayırlısıyla,.böyle şirketlerin değeri artsınkı devlet kazansın..ınsaallah hükümette görüyordur..
    kayyım sahipsizlik demek, sahipsizlik de belirsizlik demek. fonlar belirsizliği sevmez. ama benim için kayyım da olsa guvenli şirketti. çünkü devlet kendinden çalmaz. bu adamlar yani fetö iyi niyetli değildi. ipek şirketi tpao nın yanına kuyu açıp devletin petrolunu çalıyorlardı bu derece yani. bu konuda davası vardı ne oldu bilmem

4.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Guvenmeyin şu pastalara mantığınızı kullanın. Bu satışlar speke ait olamaz mı? Olursa neden paylaşıyorsunuz ki. Bu hisse ereğli ya da aselsan gibi derinliği olan bir kaç spek barındıran bir hisse değil ki. Bir tane spek var bizde. o da her türlü görüntüyü yaratabilir.

Ben bu kağıtlardan çıkış olmadığını aksine toplandığını kolayca ispat ederim.
    Endex 89500 en düşüğü 84.000 aradaki fark %6
    koza 9.13 en düşüğü 7.40 aradaki fark %22. bu durum hissenin toplandığını gösteriyor. Aynısını 2008 krizinde de yapmıştı. .057 göstermiş 2 ay 0.90 larda bekletmişti. millet korkudan hisseye giremiyordu hatta bazıları bir parca speğe satıp dolara altına yatırıyordu. şu anda da aynı oyun oynanıyor. 7.40 göstedi 9.00 larda dolaşıyor. o 7.40 korku oluşturuyor ve alamıyorsunuz.biraz çıkınca dönecek diye satacaksınız bir kısmını ama dönmeyecek. bu hisse aşağı inerken şeyin önde gidenidir ama yukarı çıkarken de öyledir.

5.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Guvenmeyin şu pastalara mantığınızı kullanın. Bu satışlar speke ait olamaz mı? Olursa neden paylaşıyorsunuz ki. Bu hisse ereğli ya da aselsan gibi derinliği olan bir kaç spek barındıran bir hisse değil ki. Bir tane spek var bizde. o da her türlü görüntüyü yaratabilir.

Ben bu kağıtlardan çıkış olmadığını aksine toplandığını kolayca ispat ederim.
    koza 9.13 en düşüğü 7.40 aradaki fark %22. bu durum hissenin toplandığını gösteriyor. Aynısını 2008 krizinde de yapmıştı. .057 göstermiş 2 ay 0.90 larda bekletmişti. millet korkudan hisseye giremiyordu hatta bazıları bir parca speğe satıp dolara altına yatırıyordu. şu anda da aynı oyun oynanıyor. 7.40 göstedi 9.00 larda dolaşıyor. o 7.40 korku oluşturuyor ve alamıyorsunuz.biraz çıkınca dönecek diye satacaksınız bir kısmını ama dönmeyecek. bu hisse aşağı inerken şeyin önde gidenidir ama yukarı çıkarken de öyledir.
    Zahmet olmazsa ispat edebilir misiniz? Öğrenmek isterim

6.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Zahmet olmazsa ispat edebilir misiniz? Öğrenmek isterim
    ettim ya..
    koza 9.13 en düşüğü 7.40 aradaki fark %22. bu durum hissenin toplandığını gösteriyor.

7. Bana altının neden % 1000 ya da 50 bin yukseleceğini soruyordunuz. Adam uzun uzun anlatmış bugün cevaplamış işte https://www.youtube.com/watch?v=oPdYO8Z89rg

8.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Bana altının neden % 1000 ya da 50 bin yukseleceğini soruyordunuz. Adam uzun uzun anlatmış bugün cevaplamış işte https://www.youtube.com/watch?v=oPdYO8Z89rg
    %50 bin değil % 5 bin olacak

Sayfa 264/746 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •