Sayfa 278/746 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 2,217 - 2,224 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    hesap doğru ama kozalı bu kadar ucuza alamazsınız. fk oranı diğerlerinden en az %10 yukarıda olmalı, öyle de zaten. Çünkü kozal kadar diğerleri temettü vermeyebilir. bedelsizde ise diğerlerine nazaran çok daha fazla gücü var. kozal sudur diğerleri suyun suyu. Bu kozal diğerlerine göre en az %10 fk yukarda olması doğal
    Ruhsatı Kozaa'ya ait olan Giresun Konak projesi devreye girdiğinde kim sudur, kim suyunun suyudur ortaya çıkar. Faaliyet raporunda gerekli başvuruların yapıldığı yazıyor, bürokrasi engel çıkarmazsa bu sene çalışmaların başlaması muhtemel görünüyor. Kozaa ve İpeke'nin Kozal'dan fazlası vardır, eksiği yoktur. Ne zamandır hissedesiniz bilmiyorum ama sizin bu yazdıklarınızı 2016'da kozaa kozal'a göre %60 iskontoluyken de yazıyorlardı. O günden bu yana kozaa aradaki, farkın %80'ini kapattı, İpeke ise tamamını. Şimdi ise kendi üzerinde bulunan maden ruhsatları ve diğer mal varlıklarıyla farkını otaya koyma zamanı. Bu yazımdan kimse kozal pahalı anlamı çıkarmasın, bana göre o da çok ucuz, görelilikten bahsediyorum. Herkese bol kazançlar..
    Yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

2. Hayırlı akşamlar deniz bey Pegasus yorumu alabilirmiyim size zahmet formda sıkıntı olursa özelden mesaj atabilirsiniz çok teşekkür ediyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by racar Yazıyı Oku
    Hayırlı akşamlar deniz bey Pegasus yorumu alabilirmiyim size zahmet formda sıkıntı olursa özelden mesaj atabilirsiniz çok teşekkür ediyorum.
    2 sene sonra 30dan alabilirsiniz tekrar.. ama 2sene dedim 2 ay değil.
    Son düzenleme : yasemin5566; 08-04-2020 saat: 22:29.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by hakkıakgün Yazıyı Oku
    Ruhsatı Kozaa'ya ait olan Giresun Konak projesi devreye girdiğinde kim sudur, kim suyunun suyudur ortaya çıkar. Faaliyet raporunda gerekli başvuruların yapıldığı yazıyor, bürokrasi engel çıkarmazsa bu sene çalışmaların başlaması muhtemel görünüyor. Kozaa ve İpeke'nin Kozal'dan fazlası vardır, eksiği yoktur. Ne zamandır hissedesiniz bilmiyorum ama sizin bu yazdıklarınızı 2016'da kozaa kozal'a göre %60 iskontoluyken de yazıyorlardı. O günden bu yana kozaa aradaki, farkın %80'ini kapattı, İpeke ise tamamını. Şimdi ise kendi üzerinde bulunan maden ruhsatları ve diğer mal varlıklarıyla farkını otaya koyma zamanı. Bu yazımdan kimse kozal pahalı anlamı çıkarmasın, bana göre o da çok ucuz, görelilikten bahsediyorum. Herkese bol kazançlar..
    yatırım maliyetleri var. ha bir de 2 sene para kazanamaz hammadde fiyatları taban.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Bugün spek biraz mal topladı ama bu demek değildir ki yarın 10.25 leri görmeyecek. Görebilir de yukarı da çıkabilir. 1-2 gün daha %3-5 yukselirse endex de yukselmediyse ky yavaş yavaş başka kağıtlara yönelebilir. speğin asıl amacı bu sanırım bu süreçte. Nasıl olsa bilançoya da 2 ay var millet satar spek toplar.
    Spekülatif olma dışında yonelinebilinecek fazla kağıt yok..olanlarda ucuz değil..ayrıca bilancolarin nasıl geleceği belli değil...
    Kozaa hem hala çok ucuz hemde iyi bilançolar açıklaması büyük olasılık..
    2020 yılında çok güzel bilançolar açıklama dönemine 5 f/k ile giriyor.
    Spekin her türlü oyununa rağmen kağıt istikrarlı bı şekilde yükseliyor...
    Çünkü ahalide uyandı , hayvan terli artık, spek mipek dinlemez koştukça koşar...

6. Rüyamda gördüm bu koza grubu on milyar dolara çinlilere satılıyordu.Bakarasin rüya çıkmış.yatirim tavsiyesi değildir

7. Sonuçta imf ye 5 e satmaktansa çinlilere 10 satmak iyidir.ytd.

8. Bugünde erdoğan çin devlet başkanını aramış.ne hikmetse

Sayfa 278/746 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •