Special Days Image
Sayfa 299/746 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Deniz bey herşey için teşekkürler...

2.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    kozaanın speğine ilk bu hisseye 2016 da gidiğimde çok kızardım her defasında beni halt ederdi. Ben kendim değil yatırım aracı danışmanı sayesinde almıştım ilk defa. Ama artık çok iyi hareketlerini tahmin etmeye gayret ediyorum.
    Bu hissesi elinde olan trade değil de ömürlük düşünürse daha faydalı olur nacizane.
    Benden bu kadar 1,5 ay yokum. Kazançlarınız daim olsun.
    Değerli paylaşımlarınız icin cok teşekkür ederiz Deniz Bey..Selamlar

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    kozaanın speğine ilk bu hisseye 2016 da gidiğimde çok kızardım her defasında beni halt ederdi. Ben kendim değil yatırım aracı danışmanı sayesinde almıştım ilk defa. Ama artık çok iyi hareketlerini tahmin etmeye gayret ediyorum.
    Bu hissesi elinde olan trade değil de ömürlük düşünürse daha faydalı olur nacizane.
    Hayırdır Deniz bey nereye? 1,5 ay uzun süre

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Uğurlar olsun denizkiraz çok bekletme Allah’a emanet ol

5.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederiz
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Amerikada Trumpa karşı çok ciddi hareketler olabilir. Halk ayaklanmaları olasılığı düşük olsa da bazı generaller küreselci ortalık karışabilir. Küreselci iş adamlarının hepsinin yurt dışına çıkışı yasak ve ev hapsinde. Bir çoğu da pizzagate soruşturmasında. Yahudi olayın kapatılmasını istiyor Trump karıştırıyor işi ve üstelik Putinle anlaşma sağladılar küreselcilere karşı. . FEDe devletin el koyması çok olası, Yahudiler buna ciddi direnç gösterecek. Bazı eyaletler kaostan faydalanıp ayrılıkçı davranışlar gösteriyor. Bu olaylar altını daha fazla agresif yapacak.
    nasıl bir senaryo yazdın.bana inandırıcı gelmedi.

7.  Alıntı Originally Posted by ahmetrauf Yazıyı Oku
    nasıl bir senaryo yazdın.bana inandırıcı gelmedi.
    ABD Başkanı Donald Trump, koronavirüs salgını dolayısıyla suçladığı Dünya Sağlık Örgütüne sağladıkları fonu durdurduğunu açıkladı.

Kaynak : Anadolu Ajansı

BM: "Şu an koronavirüse karşı mücadelede DSÖ'nün ya da herhangi bir insani yardım kuruluşunun kaynaklarını azaltma zamanı değil, dayanışma zamanı."

Kaynak : Anadolu Ajansı

---------------------------
    bu kuruluşlar Trump karşıtı Pentagonun kontrolunde
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 299/746 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz