Sayfa 329/746 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 2,625 - 2,632 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku
    Derinlikten izlediğim kadarıyla ipekte bariz bir alıcı var, satışları karşılıyor. Koza ise öyle değil. İpekde birileri pozisyon almış çok bariz, borsa zaten ezberleri bozmak için yok mu. Çokluğun olduğu yerde kazanmak zorlaşıyor, herkesi kozaya çekilmiş. Neyse Hayırlısı
    Hocam ipek'de yabancı girişi vardı, tahtadaki agresif hareketler ile de ky'nin çoğunu döktüler, istedikleri gibi at koşturuyorlar, çok acayip rakamları söleyenler var şayet yarısı olsa anormal olur diye düşünüyorum. Buarada altında 2000 dolara doğru bir hareket gelirse ortam daha da ilginç bir hal alır diye düşünüyorum.

Saygılar herkese...

Ytd kesinlikle değildir...

Kozaa ile ipek gördüğüm kadarıyla aynı kaptan besleniyorlar..
    Bilançoları aynı..
    İpekte azınlık payı daha fazla.. o yüzden karı kozaa ya göre daha az geliyor..
    Bunlar benim gördüklerim..
    Gerçekten kozaa daki baskıyı ve ipek e olan bu talebi çözemedim..
    Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim..

3.  Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    Kozaa ile ipek gördüğüm kadarıyla aynı kaptan besleniyorlar..
    Bilançoları aynı..
    İpekte azınlık payı daha fazla.. o yüzden karı kozaa ya göre daha az geliyor..
    Bunlar benim gördüklerim..
    Gerçekten kozaa daki baskıyı ve ipek e olan bu talebi çözemedim..
    Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim..
    Şükret haline.Kozalda olsan ne yapacaktın.Kozal kozaa dan her zaman %10 üstünde olurdu.Şimdi kozal kozaanın %20 altında.Kozaa primli
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Şükret haline.Kozalda olsan ne yapacaktın.Kozal kozaa dan her zaman %10 üstünde olurdu.Şimdi kozal kozaanın %20 altında.Kozaa primli
    Allah Allah niye şukredeyim..
    Ben ipekle kozaa arasındaki korelasyon dan bahsediyorum..
    Bilançolar geldiği zaman ipek kozaa ya göre yine düşük kar açıklayacak ve yüksek f/k da olacak..
    Bakalım bu durumu nasıl tolere edecekler..

5. bugün kozaa nın hacmi ipeğin 2 katına yaklaşmasına rağmen kozaa zayıf kaldı ipekede yabancı alımı daha fazla nedenini anlamadım sonuçta bunların ana kaynağı kozal. Gelir buradan bilanço mayıs 10 gibi gelir ozman bakalım ne yapacaklar.

6. Arkadaşlar bi pasta atın.. bi zahmet kim basıyor böyle bunların dertleri nedir ..ipekte ne görüyorlar bunlar..

7.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    fk farkı %5e indiğinde biraz kozala geçtim %20 filan.. Aklıma kozaanın giresun projesini faaliyete sokmuş olabileceği geliyor. ipeğin çıkışı da bu ihtimali aklımıza getirmememizle ilgili algı operasyonu olabilir.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

8.  Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bi pasta atın.. bi zahmet kim basıyor böyle bunların dertleri nedir ..ipekte ne görüyorlar bunlar..

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Sayfa 329/746 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •