Sayfa 332/746 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Vergi beyanı açıklayamayan , vergi beyanında matrahsız yazan ipeke bak diyecek birşey yok ipekcileri tebrik ediyorum maşallah ... )

2. İpeke giren gruplar ile spekin savaşı var . Kozaayı basarak dökebilir miyim bunları diye düşünüyor lakin kağıt dimdik . Eğer bu gruplar kar cebe yaparsa aşağı sürer ama yok ipeke 70 lira olacak lafını piyasaya sürdükten sonra en kötü 30-40 tl ye bile sürebilirler . Kozaa bu sefer arkasından gelebilir . Benim bildiğim İpek'e ne zaman geçse kozaayı şelale olurdu lakin olsa ne olacak 5.8 lerden 13 lere gitti ...

Kozaa yi çıkardım ekrandan, ipek e bakıyorum yanlizca..nasıl olsa ipek giderse kozaa da gidiyor ipek düşerse kozaa da düşüyor..))))
    Ne günah isledikte böyle bı tezgaha düştük..

4. kozaa ve kozal da ki karın ağrısının emeklilik fonları olduğunu düşünüyorum

düşüşte yabancı malını emeklilik fonlarına kaptırdı
    ayrıca ipeke ve kozaa nın spek i aynı grup olduğunu düşünüyorum karanlık odada net anlaşılıyor

5.  Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    Kozaa yi çıkardım ekrandan, ipek e bakıyorum yanlizca..nasıl olsa ipek giderse kozaa da gidiyor ipek düşerse kozaa da düşüyor..))))
    Ne günah isledikte böyle bı tezgaha düştük..
    Bende kozaa yı takibi bıraktım artık ipeke yi tutuyorum .
    Birinci dünya savaşında almanlar kaybedince bizde kaybediyorduk. Bakalım onlar kazanınca bizde kazanacak mıyız?

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    "Benim en büyük vasfım Türk oluşumdur".
    Mustafa Kemal ATATÜRK

6.  Alıntı Originally Posted by mimarbey Yazıyı Oku
    kozaa ve kozal da ki karın ağrısının emeklilik fonları olduğunu düşünüyorum

düşüşte yabancı malını emeklilik fonlarına kaptırdı
    ayrıca ipeke ve kozaa nın spek i aynı grup olduğunu düşünüyorum karanlık odada net anlaşılıyor
    Evet emeklilik fonları milyonlarca lot aldıkları için spek kağıtları ipeke gibi götürmüyor.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

7.  Alıntı Originally Posted by ci_han Yazıyı Oku
    Evet emeklilik fonları milyonlarca lot aldıkları için spek kağıtları ipeke gibi götürmüyor.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    kozaa da bu düşüşte
    fonlar 6 milyon lot almış
    citi 6 milyon lot satmış
    doçe 2 milyon lot almış

ipeke de

citi 6 milyon almış
    doçe 2.5 lot almış

citi geçen hafta içi bir gün 1.5 milyon almıştı yatırım finansman ile hatırlayın o gün sadece ipekenin önünde kapattık

İpekteki durum temel veya teknikle izah edilecek bir durum değil. Spek algıyı iyi yönetti ve iyi kağıt topladı. Ben dahil bir çok arkadaş marj kapandı diye ipekten kozaya geçtik. Sızlanmamak için her üç kağıttan da bulundurmak gerekiyor.

Sayfa 332/746 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •