Sayfa 358/746 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 2,857 - 2,864 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    bilmiyorum kim söyledi. ipeğe birileri girdi uçacak diyenlere söyledim.
    Bana söylemişsiniz o vakit altın yorumunuz için uçuk hedefler verdiniz doları dünyada batırdınız ama ben sizin gibi ifadeler kullanmadım size . Lütfen sygı çerçevesinde konuşalım .

2.  Alıntı Originally Posted by Feragat Yazıyı Oku
    Ben 70 lira olacak demedim piyasaya bu haberi yayıyorlar dedim .30-40 lira olsun ne farkeder önemli olan birileri topluyor demek bu . İpeke 4 liradan 12 oldu 3 kat gitti . 12 den 30-40 liraya gitse yüne 3 kat ne farkı var . Ben diyorum ki temel veriler çok önemli ama piyasada bir hber dolaşır ise yukarı sürerler bu güzel birşey ben hisse 4 liraya mı düşecek dedim ?yine bir örnek vermek istiyorım

RTALB Fk: 228 piyasada 30 milyon lotu var
    İnvesting ve diğer telegram gibi yerlerde 2-3 liralarda yükselecek diye paylaşım yaptılar ve kısa sürede 8-10 kat gitti nasıl oldu bu ? ( almadım izledim )

Anlatmak istediğim bu ben al sat demiyorım kimseye fakat kozaa 30-40 hedefi veriliyordu bende bunu tastik etmek için paylaştım . Eğer birşeylere inanılmaz ise para kazanılmaz . Tahtayı sürenler spektir olmax dediğin yerde olur , olur dediğin yerde olmaz . Aselsan 10 liradan 46 gitmrdi mi ? Krdmd 1 liradan 5 liraya gitmedi mi ?

İpeke yi çakacak diyen arkadaşım ben burdan al sat demem 4 liradan geldi 12 den düşer 8 liraya satsrson gider 20 lşraya yürek ister burdsn almak ben elinde olan için konuşuyorum stop belli olsun dedim .
    elbet ıpeği yukarı sürebilir ama spek sürebilir herhangi bir gurup süremez. daha önce söyledim ipeğin en az %75i spekte ama koza %50 diyeyim. spekğin ipeği sürmesi çok kolay ama temel bilen spekulasyona gelip almaz. sağlam yapar işini. varsa sepette kozal ve kozaanın dışında ipek, belli oranda bunun yarısını hatta daha fazlasını verir örneğin.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Feragat Yazıyı Oku
    Bana söylemişsiniz o vakit altın yorumunuz için uçuk hedefler verdiniz doları dünyada batırdınız ama ben sizin gibi ifadeler kullanmadım size . Lütfen sygı çerçevesinde konuşalım .
    kozaa ve kozal çıkmıyorsa ipeğe bir gurup girdiyse ve bunu spekulasyonik bir biçimde 70e götürüyorsa bu arada kozaa ve kozal yukselmiyorsa. adrenalin ve kumar heyecanı arayan birisisiniz diyebilirim ama bu hakaret değil ki. nadiren de olsa gereksizce 5 tavan yapmış bir kağıdı tavandan alabilecek biriyim. Ama bu nadirendir. Bu davranışı ayda 3-4 kez yapıyorsak bağımlıyızdır bu adrenaline. Bağımlı olmak da insanidir ama hakaret değildir.

4. ... .

5.  Alıntı Originally Posted by Feragat Yazıyı Oku
    Doları ben batırmadım bu arada kendileri sınırsız para basarak batırmaya çalışıyorlar çünkü sdr yani imf parasına geçmek istiyorlar. kaldı ki doların karşılığı petroldü petrol batınca doların batması da doğal

6.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    kozaa ve kozal çıkmıyorsa ipeğe bir gurup girdiyse ve bunu spekulasyonik bir biçimde 70e götürüyorsa bu arada kozaa ve kozal yukselmiyorsa. adrenalin ve kumar heyecanı arayan birisisiniz diyebilirim ama bu hakaret değil ki. nadiren de olsa gereksizce 5 tavan yapmış bir kağıdı tavandan alabilecek biriyim. Ama bu nadirendir. Bu davranışı ayda 3-4 kez yapıyorsak bağımlıyızdır bu adrenaline. Bağımlı olmak da insanidir ama hakaret değildir.

Önceki yazılarım da İpek'e için eğer yukarı sürerler ise kozaayı hücum edeceklerdir dedim bu durumda spek kozaayı yukarı sürmek zorunda kalacak dedim . İpek'e için %75 oranında Spekde diyorsunuz bakın ben diyelim ki piyasaya bu haberi yaydım ben kendi grubum var spekilatörüm
    İpek'e gireceğim . %75 oranında spekte mal var , ben o kadar olduğunu düşünmüyorum da var diyelim . Hisse 10 liradan 5.5 düştü alırım toplarım ve kozaa kozaa bakınca iyice toplarım . Tahtacı ne kadar baskı için veriyorsa alırım ky ne kadar veriyorsa alırım. 70 hedef mi verdim 50 lira yapar satarım . Sonuçta tahtacı bile ben eğer bu hissede 30-40 milyon lot alıp yukarı sürmek istesem engel olamaz arz talep meselesi. Bekleyelim bakarım 1-2 yıl dediğim olacak mı herşeyin en iyisini Allah bilir . Harun kahraman olayı da geçen sene oldu bu tahtada onuda bilirim ...

7.  Alıntı Originally Posted by Feragat Yazıyı Oku
    Önceki yazılarım da İpek'e için eğer yukarı sürerler ise kozaayı hücum edeceklerdir dedim bu durumda spek kozaayı yukarı sürmek zorunda kalacak dedim . İpek'e için %75 oranında Spekde diyorsunuz bakın ben diyelim ki piyasaya bu haberi yaydım ben kendi grubum var spekilatörüm
    İpek'e gireceğim . %75 oranında spekte mal var , ben o kadar olduğunu düşünmüyorum da var diyelim . Hisse 10 liradan 5.5 düştü alırım toplarım ve kozaa kozaa bakınca iyice toplarım . Tahtacı ne kadar baskı için veriyorsa alırım ky ne kadar veriyorsa alırım. 70 hedef mi verdim 50 lira yapar satarım . Sonuçta tahtacı bile ben eğer bu hissede 30-40 milyon lot alıp yukarı sürmek istesem engel olamaz arz talep meselesi. Bekleyelim bakarım 1-2 yıl dediğim olacak herşeyin en iyisini Allah bilir . Harun kahraman olayı da geçen sene oldu bu tahtada onura bilirim ...
    Ama biz spek değiliz sadece ihtimalleri konuşuyoruz. Borsada olmaz diye bir şey yok

8. https://m.borsagundem.com/haber/wall...kapadi/1488722

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 358/746 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •