Sayfa 362/746 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. İpeği kaldırıyorlar ortaklık yapısı gereği ipek daha avantajlı, belki de mahkeme süreci ile ilgili bazı gelişmeler vardır, bu konud fikri olan var mı, ipek aracılığıyla grubu kontrol etmek istemek vs..

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,389
    11,94 altına düşmesin razıyım
    Yazıp çizdiklerim kesinlikle yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.
    melih_2005 twitter ( @maden_cevheri )

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,389
    ipek 13,41 i görmüş , ohaaa , neler dönüyor neler , yine en son duyan biz olacağız
    Yazıp çizdiklerim kesinlikle yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.
    melih_2005 twitter ( @maden_cevheri )

Herhalde devlet yanlizca ipegi alacak..
    Kozaa yi bize satıyorlar galiba))))))
    Başka bi izahat bulamıyorum..

5.  Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku
    İpeği kaldırıyorlar ortaklık yapısı gereği ipek daha avantajlı, belki de mahkeme süreci ile ilgili bazı gelişmeler vardır, bu konud fikri olan var mı, ipek aracılığıyla grubu kontrol etmek istemek vs..

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu zamana kadar neden kaldırmadılar da şimdi kaldırıyorlar ? Cevap vereyim sorularınıza kozaa kozal gidince İpek'e sonra eşlik etti daha sonra büyük düşüştede mal toplandı başka gruplar tarafından . İpek'e de lot miktarı az spek de bence çokta mal yok piyasaya da 70 olacak söylentisini yaydın mı tamamdır .. kaç zamandır bu operasyondan bahsediyorım . İpek'e girmeseler kozaa 13-14 liraları geçmişti spek sıkıştı artık yukarı sürmesi laxım .

Spek endeksin düşüşünden faydalanıp İpek'e düşmesini istiyordu ama o işler öyle değil mızrak çuvala sığmaz . İsterse kozal en değerli hisse olsun şunu anlatamıyorum kozala operasyon çekmek mi kolay İpek'e mi ? Olay bu işte

6.  Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    Herhalde devlet yanlizca ipegi alacak..
    Kozaa yi bize satıyorlar galiba))))))
    Başka bi izahat bulamıyorum..
    İpeğin ortaklık yapısı gereği sahipliği artırmak olabilir mi amaç?

7.  Alıntı Originally Posted by Feragat Yazıyı Oku
    Bu zamana kadar neden kaldırmadılar da şimdi kaldırıyorlar ? Cevap vereyim sorularınıza kozaa kozal gidince İpek'e sonra eşlik etti daha sonra büyük düşüştede mal toplandı başka gruplar tarafından . İpek'e de lot miktarı az spek de bence çokta mal yok piyasaya da 70 olacak söylentisini yaydın mı tamamdır .. kaç zamandır bu operasyondan bahsediyorım . İpek'e girmeseler kozaa 13-14 liraları geçmişti spek sıkıştı artık yukarı sürmesi laxım .

Spek endeksin düşüşünden faydalanıp İpek'e düşmesini istiyordu ama o işler öyle değil mızrak çuvala sığmaz . İsterse kozal en değerli hisse olsun şunu anlatamıyorum kozala operasyon çekmek mi kolay İpek'e mi ? Olay bu işte
    Ama altında yatan bilmediğimiz başka bir gündem, haber veya gelişme olabilir. Bunu merak ediyorum. Söylentiye göre mal alanlar çok değildir zannımca. Ucuz diye madeni var diye koza aldım şimdi de kozayı satıp ipek almam, mantığım bu çünkü. Bu ipek muhabbeti çok olur daha böyle devam ederse...

8.  Alıntı Originally Posted by Melih_2005 Yazıyı Oku
    11,94 altına düşmesin razıyım
    92 kapattı, dirence takıldı, yüklü satışlar oldu. İpeğe direnç yok agaya beleş sanırım

Sayfa 362/746 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •