Sayfa 368/746 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 2,937 - 2,944 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Bilançoyu herkes biliyor daha öncede yazdım , elindeki maden ruhsatlarının üretime dönmesi ile ilgili bir kaç haber , yeni bir maden şirket satınalması , gübre fabrikaları ile anlaşma , enerji işine girme hisseyi tetikleyecek etmenler bunlar , elindeki altın maden rezervi azaldığından ons gram değeri artık hisseyi eskisi kadar etkilemiyor rezerv arttırılırsa abartmadan söylüyorum Kozaa en az 2 ile çarpın

Deveden büyük olan o FİL ufak ufak kozaa ya gelmeye başladı gibi..
    Nede olsa bilanço yaklaşıyor..
    Gerçekler ortaya çıkacak..

3.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    BUGÜN İPEK GİDER YARIN UCUZ KALDI DİYE KOZAA YA GİRERLER ARTIK BORSA ALGIYLA OYNAMA YERİ OLDU.TEKNİK TEMEL HEPSİ HİKAYE OLDU.eskiden Yatırımcı Ali vardı para dergisinde yazardı yanılmıyorsam.haftasonu şu hisse gidecek diye yazınca hisse tavan oldu.Şimditwitterde pazarlıyorlar hisseyi.Dünya zarar etmiş hisseler tavan tavan çekiyor.Neredeyse bir masa bir sandalye iki yazılım satan şirket hisseleri kapış kapış.temettü veren hisselere rağbet yok.SPK yasa çıkarttırsın zararı ortaklar tarafından nakit karşılanacak diye bakalım kaç hisse işlem görür borsada.Adını değiştirsinler borsanın.Ben buldum ,yabancılarda gelsin.BIST GAMBLING ROOM(Bist kumarhanesi).Sahi unuttum kumarhaneler 2000 yıl öncesinde kapanmıştı.Böyle abuk subuk fiyat hareketleri 1994 kriz öncesi fiyat hareketlerini hatırlatıyor.Dikkatli olun derim.
    Evet dünden bugüne ne değiştide kozaa alıyorlar.Sığ
    hisseyi ipek enerji yiönümüze geçirip kozaa yı güçlendirme algısı.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

5. Doların yükselişini durduramadılar bir türlü, borsayı satıp hala dolar alıyorlar galiba. Bu ortamda kozada olmak güzel ama yine de Paramız pul oluyor. Yazık...

6.  Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku
    Doların yükselişini durduramadılar bir türlü, borsayı satıp hala dolar alıyorlar galiba. Bu ortamda kozada olmak güzel ama yine de Paramız pul oluyor. Yazık...
    7.2 den dönmezse vay halimize. Acil 50-100 milyar dolar gerekli .

Fed parasal genişlemeye gidiyor piyasacılar doların düşmesi yerine doları yükseltiyor . Bin lira ek kısa çalışma ödeneği veriyor devlet kasada para mı var da veriyor ben işsizlik fonunda da para olduğunu pek düşünmüyorum piyasaya tl sürüyorlar . Ortam düzelmeden faiz düşürdüler .

İnsanlar karnını doyuramıyor artık herşey ateş pahası . Ne yazıkki ülkemizde 1 yıllık paranın değerini korumak bile zor .

7. Dip 5.15 tepe 7 lira bu dolar 8.5-9 liraya gider eğer 7.2 kesin üzerine atıp kalırsa. Yazık gerçekten çok üzülüyorum

8. bankalarda mevduat olarak tutulan dovz hesapları mıktarı bize bizi acıklıyor yatırım olarak tutulanlar için

meshur bir hikaye vardır bir donem suleman demirel baskan 70 cent te muhtacız diyince sabah herkes dolar alma kuyrugunda yasak ama bir sekilde alınıyor japon baskanı aynı sözü cok once soyleyınce japonlar satma kuyrugunda

he bu etklermi etkilemezmi etkilemez diyenler dogru bile dese

hz ibrahime su tasıyan karınca misali tarafım belli olsun

ama nerde bu birligi saglayacak ulke yonetmeye talip politikacılar kuyu kazmakla mesgul sonra ??????????????????????????

Sayfa 368/746 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •