Sayfa 382/746 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Kozalda diğer kısmı alan 195 bin ... vay be ky 1 saate 14.5 milyon liralık hisse almış yersen ..
    Ak yatırım üzerinden kozaya 4.5 milyon lot satış gelmişti 10 liradan 8.8 düşmüştü sonra .. 12.7 ... kozaldada 59 liradan 400-500 bin lot yabancının satışı geldi aklıma..

Bakın İpek'e devre kestirdiler amaç grubu dökmek kârını al çık kardeşim dedirtmek . Kozaa kozala baskı bu yüzden yapsınlar farkeder mi Zaten bu tahtada bu olacak 20 lira olsa 18 düşse sorun olacak bu sebeple sabır diliyorum . Kesin stop noktalarında olmalı ...thy , krdmd , tuprs, soda , şişe ,aselsan , Petkim. Gibi hisselerde para kaybeden olmuştur ama koxaalarda bekleyip sabredende para kaybeden olmamıştır morali yüksek tutalım

2. Geri çekilmede en avantajlı kozaa olur fk 6 nın bile altında zaten iskontolu. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Feragat Yazıyı Oku
    Kozalda diğer kısmı alan 195 bin ... vay be ky 1 saate 14.5 milyon liralık hisse almış yersen ..
    Ak yatırım üzerinden kozaya 4.5 milyon lot satış gelmişti 10 liradan 8.8 düşmüştü sonra .. 12.7 ... kozaldada 59 liradan 400-500 bin lot yabancının satışı geldi aklıma..

Bakın İpek'e devre kestirdiler amaç grubu dökmek kârını al çık kardeşim dedirtmek . Kozaa kozala baskı bu yüzden yapsınlar farkeder mi Zaten bu tahtada bu olacak 20 lira olsa 18 düşse sorun olacak bu sebeple sabır diliyorum . Kesin stop noktalarında olmalı ...thy , krdmd , tuprs, soda , şişe ,aselsan , Petkim. Gibi hisselerde para kaybeden olmuştur ama koxaalarda bekleyip sabredende para kaybeden olmamıştır morali yüksek tutalım
    Kâğıtları doğru okuduğunu düşünüyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildşr.

4. akşam 1. finansal gelebilir
    ama mevzu 2. finansalda dolar artışı ve altın güçlenme martta başladı asıl etki 2. çeyrekte görülecek bu sebeple en az vadeniz 2 ay olsun
    geçen sene himmet dede ile ilgili 70 milyon gider yazmıştık, gübre ile anlaşırsak o rakamı da 2 . çeyrekte ek kar getirecek
    2 ve 3 çeyrekler inş çok iyi gelecek

5. 3'lü bugünü sağ salim atlabilirse eskisiden çok daha güçlü geri dönme ihtimali var.

6.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    akşam 1. finansal gelebilir
    ama mevzu 2. finansalda dolar artışı ve altın güçlenme martta başladı asıl etki 2. çeyrekte görülecek bu sebeple en az vadeniz 2 ay olsun
    geçen sene himmet dede ile ilgili 70 milyon gider yazmıştık, gübre ile anlaşırsak o rakamı da 2 . çeyrekte ek kar getirecek
    2 ve 3 çeyrekler inş çok iyi gelecek
    Akşam gelecekse bugünkü satış nedeni TEB in bilanço haberini önceden almasıdır.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

devreyi kesti..kestiği yere yazmıştım bana vermiş.
    en önemlisi dogru zaman.

8.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    akşam gelecekse bugünkü satış nedeni teb in bilanço haberini önceden almasıdır.
    bunlar normal hareket
    dediğim gibi hedef fiyat verirken gruba en kötü senaryoya göre elindeki net rezerve göre veriyorlar
    saçma oğlu saçma
    şirkette hafif bir kıpırdama analistlerde iyimserlik bile hedef fiyatları en az 2 kat arttırır abartmıyorum
    koza altının şuan 7 yıllık brüt rezervi net rezervi de 3,5 yıllık var bunlar 3,5 yıl üzerinden hesap yapıyorlar
    7 yıl üzerinden yaparsan koza altın 7 yılda bu günün parası ile 14 milyar tl kar açıklayacak ,sermaye 152 milyon 14000/152:defter değeri 92 tl daha artacak kasadaki para 25 milyar ve üstünde olur bu rakamlar abartılı rakamlar değil
    bunun üstüne yeni maden rezerv keşifleri hedef fiyatları inanılmaz arttırır top tmsf de
    bu sene sonu koza altının net nakiti 6,2 milyar ve üstüne çıkar
    bu para ile borsa istanbuldaki büyük holding ve şirketlerin hepsi alınabilir
    senedede 2 milyar nakit gelmeye devam edecek
    potansiyelin farkındamısınız ?
    şirket istese şişecam grubunu,anadolu holdingi,kardemiri,arçelik,vestel grubunu,ülker bisküvi,migros,şok market,deva eczacıbaşı ilaç,petkim,aygaz,aksa ,alkim,gübre fabrikaları,soda,sasa,hektaş,kordsa,tav,çelebi,oto kar,enerjisa,aksa,zoren,gibi firmaları bugün çok rahatlıkla alabilirpara %8 faizde atıl yatıyor

Sayfa 382/746 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •