Sayfa 388/746 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by Ceko Yazıyı Oku
    ben bır sey sormak ıstıyorum sımdı soda 5.58 den ıslem goruyo ayrılma hakkı 6 tl ustu dıye duymuştum sımdı alan o tarıhte o fiyattan mı satabılır ısterse bılgısı olan varsa memnun olurum
    Ayrılma hakkı tebliği değişti, artık yükümlülüğün doğmasına sebep olan açıklamanın yapıldığı gün hisse sahibi olanlar ayrılma hakkından yararlanabilecek.

2. Benzer bir fon çıkışı Mart sonrası dönüşte hisse fiyatının 10TL üzerinden 8,7X'lere düşmesiyle gerçekleşmişti. Şirket bu altın fiyatları ile deli gibi para basıyordur muhtemelen. Adliyelerin açılmasıyla dava sürecinde de gelişmeler olabilir. Bence kısa vade ya da gün içi işlem yapmayanların panik olmasını gerektiren bir durum yok, kozaa bunu hep yapıyor.
    Yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Koza Altın, Koza Madencilik ve İpek Enerji 1.çeyrek finansal sonuçlarını 25-29 Mayıs haftasında açıklayacak

https://twitter.com/NesliKoroglu/sta...063133697?s=19

Arkadaşlar tekrar soruyorum bu haberin kaynağı nerede. Matrixe, KAPa ya da spk ya bildirim gelmiş mi. Eğer gelmediyse kozaanın cuma 12.50 kapatacağını akşamı bilanço açıklayacağını düşünüyordum ve pazartesi benim senaryoma göre 13.50yi görmesi gerekiyordu. Ve speğin hareketleri öngörüme uygun davranıyordu. Eğer haber gerçekse senaryomu çöpe atmak zorundayım. Araştırırsanız iyi olur.
    Bu kadın hesabını mı kapatmış. Nereden biliyordu bugün bilanço gelmeyeceğini, bizler o bilgiye neden ulaşamadık. Bilgiye ulaşamayınca spek beklentiye girenleri vurmuş oldu. Bu bilginin bize gelmemesi suçtur.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by hakkıakgün Yazıyı Oku
    Benzer bir fon çıkışı Mart sonrası dönüşte hisse fiyatının 10TL üzerinden 8,7X'lere düşmesiyle gerçekleşmişti. Şirket bu altın fiyatları ile deli gibi para basıyordur muhtemelen. Adliyelerin açılmasıyla dava sürecinde de gelişmeler olabilir. Bence kısa vade ya da gün içi işlem yapmayanların panik olmasını gerektiren bir durum yok, kozaa bunu hep yapıyor.
    fon çıkışı olsa ipeğe giren guruplar karşılardı onları. Gurup da yok fon da.. Fon çıktı gurup girdi bunlar speğin davranışlarını aklamaya yönelik, yoksa bu hareketliliğin açıklaması yok. Açıklama olmayınca incelemeye alınır alım satımlar.. spek ne zaman beklentiye girilse bunu kırıyor. 13.15 den de bu şekilde davrandı, spek en çok parayı bu şekilde kazanıyor. hit- tıklamada ilk 30un bile içine giremiyor hisseler ama 13-15 yıl önce sürekli ilk beşteydi. Neden? Bunca zaman binlerce kişinin ağzını burnunu kırdı o nedenle bakamıyor kimse hisselere. Birine kozaa desen yok olmaz diyor. Herkes ağzının payını almış. Yeni gelen birkaç kişi vardı şimdi onların da ifadeleri alınıyor yavaş yavaş
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Bu kadın hesabını mı kapatmış. Nereden biliyordu bugün bilanço gelmeyeceğini, bizler o bilgiye neden ulaşamadık. Bilgiye ulaşamayınca spek beklentiye girenleri vurmuş oldu. Bu bilginin bize gelmemesi suçtur.
    Bu borsa denilen yerde suçlu hiç bı zaman bulunmaz, yanlizca Kurban bulunur...

6. Ben sipek mipek bilmem, altın fiyatına bakarım, bilançolara bakarım, dava sürecine bakarım, bir de pair trade amaçlı birbirleri ile arasındaki iskontoya bakarım. En iyi bildiğim şey gram altın fiyatları burada kaldığı sürece Ali almış, Johnny satmış, Veli bakmış önemli değil hisse fiyatı er ya da geç ederini bulur.. Herkese bol kazançlar dilerim.
    Yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by hakkıakgün Yazıyı Oku
    Ben sipek mipek bilmem, altın fiyatına bakarım, bilançolara bakarım, dava sürecine bakarım, bir de pair trade amaçlı birbirleri ile arasındaki iskontoya bakarım. En iyi bildiğim şey gram altın fiyatları burada kaldığı sürece Ali almış, Johnny satmış, Veli bakmış önemli değil hisse fiyatı er ya da geç ederini bulur.. Herkese bol kazançlar dilerim.
    Normal sartlarda haklisiniz. Ama hissenin gecmisi, ustune bu virus olayiyla kisa surede buharlasan yabanci sermayeyle birlikte ortalik speklere kaldi. Artik eskisinde fazla bir sekilde hersey mumkun. Insallah virus konusunda tekrar ters bir ruzgar esmez ve sabirli olabiliriz

8.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    fon çıkışı olsa ipeğe giren guruplar karşılardı onları. Gurup da yok fon da.. Fon çıktı gurup girdi bunlar speğin davranışlarını aklamaya yönelik, yoksa bu hareketliliğin açıklaması yok. Açıklama olmayınca incelemeye alınır alım satımlar.. spek ne zaman beklentiye girilse bunu kırıyor. 13.15 den de bu şekilde davrandı, spek en çok parayı bu şekilde kazanıyor. hit- tıklamada ilk 30un bile içine giremiyor hisseler ama 13-15 yıl önce sürekli ilk beşteydi. Neden? Bunca zaman binlerce kişinin ağzını burnunu kırdı o nedenle bakamıyor kimse hisselere. Birine kozaa desen yok olmaz diyor. Herkes ağzının payını almış. Yeni gelen birkaç kişi vardı şimdi onların da ifadeleri alınıyor yavaş yavaş
    Merhaba Yasemin hanım Kozalda 25 milyon , kozaa da 20 milyon İpek'e de 12 milyon para çıkışı var . Grupların olmadığını söylüyorsunuz tabi bunu ben ispat şuan edemem ama ben Kardemir D , Sasa ve Albrk gibi hisselere de girdiklerini biliyorum nereden mi ? Piyasadan duyuyorum . Bunları ispat edemem ispatım sadece gün için ataklara ve haftalık durumlarına bakarak kesin emin oluyorum .yakın zamanda belli olur .mesela ALbrk hissesi. Kesinlikle alın satın demiyorum grup varmı izlersiniz.

Altın çıkarken neden kozaa ve Kozalda toplam 45 milyon tl çıkış oldu ? Çünkü spek gücünü göstermek istiyor böyle çıkış bugün olması manidar değil mi 15 liaralara çıkmış olan ipekeyi zaptetmem yoksa 2-3 tavan daha çekse 20 lira olacaktı kozaa 12-13 lerde .. planı bozulacaktı çüm gücünü kullanıyor . Kullansın farketmez . Spek endeksin çökmesini bekledi baktı çökmüyor kasıtlı tüm kozunu oynuyor . İpeke deki grup aptal değildir bir daha dipten toplamak varken bu satışı 15 lerden karşılayacak kadar . Adamlar toplamda 55 milyon tl çıkmış gibi bakalım . Hakimiyeti koxaa da fazla ve Kozalda da gerçek yabancının bir kısmı borsadan çıktığı için orada spekin gücüde arttı . Neyse haftalık bakılınca pirimli kapattılar .

En doğrusunu Allah bilir.

Sayfa 388/746 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •