Sayfa 403/746 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Bilanço öncesi böylesine yüklü satış üzücü, 12 üstünde elimdekileri satmıştım, bilançosu gelcek diye geri aldım 20 kademe sattı ben alınca, pişman etti, bulaşmamak lazımmış.

2.  Alıntı Originally Posted by Pyrros Yazıyı Oku
    Bence şu an için boş konuşuyor, boşa yoruluyorsunuz. Sizden önce bir bayan arkadaş vardı o da sürekli güzellemeler yaptı 5000 dolar altın 60 tl Koza idi hayalleri ama sonuçta adamlar nefes aldırmıyor ve kağıt gün yüzü görmedi. Bu grubun spekleri çok güçlü ve inatçı; onlar istemedikten sonra piyasa dinamiklerini bile takmıyor inanın.
    teknik bilgi veriyoruz boş dolu bilmem 2 kelime öğren faydalan
    hisse düşer çıkar günlük bakılmaz mevzuya
    her hisse rta gibi tavan tavan yapması çok zor
    hikaye gerekli
    bu hikaye dava sonuçlanması olur
    altın fiyatı olur
    yeni rezerv olur olurda olur
    orta ve uzun vadede bu kağıt hiç bir zaman kaybettirmedi kaybettirmez
    ben 0,60 beri alır satarım çoğunuzdan eskinin eskisiyim burada hiç yazmadım o ayrı
    bist 30 içinde kardaki tek grup koza grubu bu satışları doğal karşılamak gerekli
    siz olsanız 140 dan 90 gelmiş tüpraş yada petkimden mi çıkarsınız yoksa kardaki koza grubundanmı ?

3.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    hikaye gerekli
    altın fiyatı olur
    ben 0,60 beri alır satarım çoğunuzdan eskinin eskisiyim burada hiç yazmadım o ayrı
    bist 30 içinde kardaki tek grup koza grubu bu satışları doğal karşılamak gerekli
    siz olsanız 140 dan 90 gelmiş tüpraş yada petkimden mi çıkarsınız yoksa kardaki koza grubundanmı ?
    İki gün önce biraz petkim satıp kozaa aldım.aldığıma pişman etti.Önceden aldığım %10 kozaaların karlarınıda alıp götürdü.Spek iki ileri bir geri yapıyor.bİR GÜNDE %7 YAPAR ŞAŞIRTIR ..1.92 den sattırır.10,25 den aldırır
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

Ahaliye yaramaz bu kağıt , denge tutturmak çok zor..
    Biraz iyi bilancolu hangi kağıtta beklenirse kazanılır zaten..
    Ben ilk geçen sene 6 TL den aldım, bilancosuna göre çok ucuz gelmişti...
    3 5 krs kazandık ama devamlı bı sinir harbi..
    Artık kazanamiyorum , çünkü ne nerde satacagimi ne nerde alabilecegimi bilemiyorum..
    Bı de ipek girdi araya iyice kafa karıştırdı..
    Spekülatif olarak yükselmiş bı başka kağıda göre hareket eden bı kağıdı ilk defa görüyorum .ipek taban olsa bu da olacak gibi...ipek yukselincede aynı oranda yükselmiyor gibi..
    Şaşkınım ve devamlı hata yapıyorum..
    Bakalım nasıl olacak..
    Altta kalınca Apış
    Üste çıkınca Yapış demişler..
    Sonuç olarak apışmıs durumdayim

6.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    hikaye gerekli
    altın fiyatı olur
    Kendi adıma çıkmadım ve Allah nasip ederse de davaların Yargıtay aşaması bitip temettümü almadan da çıkmaya niyetim yok. Bu grubun ipek matbaacılık zamanından beri ortağı olmuş sıfır arabasını bu grubun kağıdından kazandığı ile almış bir yatırımcı olarak potansiyeline, ederine ve hak etmediği yerlerde, hak etmediği muameleye maruz kaldığına inanıyorum. Teknik ve temel analize inanırım ancak kozalaklar ne teknik üstadı teknik nakavt etmiştir iyi bilirim. Benim üzerinde durduğum nokta ısrarla hakim grubun süründürmekte zevk aldığı ve robota bağlanmış durumda savrulduğumuzdur, bir tane mesajım yoktur ki bu kağıt kötü demiş olayım. Piyasada doların ve onsun fiyatlamasına rağmen ısrarla zirvesi olan 13.15 e( ki bence o bile çok komik rakam ) yaklaşmadan sürekli basmaları adamlardaki hırsın tezahürüdür. Beklemeyi bilenin kaybetme ihtimali çık düşüktür ve kazanmak için sabrın çok olması gerekir. Bilanço konusunda da geçmişte de yaptığı gibi iyi rakamlar gelse de bunu hemen fiyatlandırmayıp beklettiğini de gördüğüm için yine aynısı olursa hiç şaşırmam. Velhasıl kelam tekkeyi bekleyen çorbayı içer diye düşünürüm ancak asla ve kata da yatırım tavsiyesi olamaz olabilemez.

7. Kağıt ederine ulaşmadan globalde satış dalgası gelmesinde. Başka bişey istemiyorum. Yoksa ederi 30 lira
     Alıntı Originally Posted by Pyrros Yazıyı Oku
    Kendi adıma çıkmadım ve Allah nasip ederse de davaların Yargıtay aşaması bitip temettümü almadan da çıkmaya niyetim yok. Bu grubun ipek matbaacılık zamanından beri ortağı olmuş sıfır arabasını bu grubun kağıdından kazandığı ile almış bir yatırımcı olarak potansiyeline, ederine ve hak etmediği yerlerde, hak etmediği muameleye maruz kaldığına inanıyorum. Teknik ve temel analize inanırım ancak kozalaklar ne teknik üstadı teknik nakavt etmiştir iyi bilirim. Benim üzerinde durduğum nokta ısrarla hakim grubun süründürmekte zevk aldığı ve robota bağlanmış durumda savrulduğumuzdur, bir tane mesajım yoktur ki bu kağıt kötü demiş olayım. Piyasada doların ve onsun fiyatlamasına rağmen ısrarla zirvesi olan 13.15 e( ki bence o bile çok komik rakam ) yaklaşmadan sürekli basmaları adamlardaki hırsın tezahürüdür. Beklemeyi bilenin kaybetme ihtimali çık düşüktür ve kazanmak için sabrın çok olması gerekir. Bilanço konusunda da geçmişte de yaptığı gibi iyi rakamlar gelse de bunu hemen fiyatlandırmayıp beklettiğini de gördüğüm için yine aynısı olursa hiç şaşırmam. Velhasıl kelam tekkeyi bekleyen çorbayı içer diye düşünürüm ancak asla ve kata da yatırım tavsiyesi olamaz olabilemez.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Beklemeye devam dustukce biraz daha aliyorum alttan.. ben de nerdeyse 3 senedir bu kagittayim ve 3 senedir zirvesini hep yeniledi ye yine yenileyeyecektir.. muhim olan sabirla beklemek.. hayırlı geceler..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 403/746 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •