Sayfa 412/746 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    şişecam satışları avrupa ve türkiye ağırlıklı
    avrupada ve türkiyede şuan araba neredeyse yapılmıyor kısa vadede olumsuz durum var
    **birleşme olup olmayacağı belli değil
    ***birleşme oldu diyelim ne kadar trakya soda andolucam hissedarı şişe hissesi alacak ne kadarı ayrılma hakkı kullanıcak belli değil
    ****bunlar geçti birleşme tammalandı o vakitten sonra olumlu olur şişe üstünde en az %20 holding iskontosu var bu kalkacak
    *****daha az beyaz yaka daha verimli daha az maliyetle yönetilen şirket olacak favök marjı artacak olumlu
    ******orta vade 1-2 sene bekleyene çok iyi kazandıracak potansiyele sahip
    ama şuan büyük belirsizlik var spk birleşmeyi onaylayıp onaylamayacağı bile belli değil
    Teşekkür ederim düşündüğüm gibi yazmışsınız belirsizlik zaten bu fiyatlarda kalmasına yol açıyor zannımca. Kozaalardaki belirsizlikler daha fazla idi . Soda benim düşünceme göre en kötü 10-13 lira olmalıydı şuan mesela imdada bu sebeple baskı olduğunu düşünüyorum .. tek çatı altında olurlar ise bu hikaye yeter diye . Tekrardan teşekkür edeeiö

2. kardeşim seninle ilgili değil genel yazıyorum
    hayatımda teknik analize ne inandım,ne öğrendim nede baktım
    millet milyonlarca tl tahta yapacak sonra iki çizgi ile teknikçiler bunu çözecek
    yok gap varmış bilmemne
    tahta yapıcı bakıyor ya biz 24,75 de gap oluştu hisse 40 tl de hemen 24,75 düşürelip gap kapanması lazım biz milyonlarca tl zarar edeceğiz ama gap kapanmalı
    şurda direnç şurda destek var vs
    2 mevzu önemli beklenti ve tahta yapıcı bunların davranışları gerisi küçük yatırımcının kendini kandırması bu arada iş yatırım garanti yatırım bunların hepsi küçük yatırımcı içinde

3.  Alıntı Originally Posted by Feragat Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim düşündüğüm gibi yazmışsınız belirsizlik zaten bu fiyatlarda kalmasına yol açıyor zannımca. Kozaalardaki belirsizlikler daha fazla idi . Soda benim düşünceme göre en kötü 10-13 lira olmalıydı şuan mesela imdada bu sebeple baskı olduğunu düşünüyorum .. tek çatı altında olurlar ise bu hikaye yeter diye . Tekrardan teşekkür edeeiö
    rica ederim ,soda gerçekten ölü fiyatı ile değerlenmiş ben spk bu değerlemelerle bulunan değişim oranlarını kabul edeceğini pek sanmıyorum

4.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    kardeşim seninle ilgili değil genel yazıyorum
    hayatımda teknik analize ne inandım,ne öğrendim nede baktım
    millet milyonlarca tl tahta yapacak sonra iki çizgi ile teknikçiler bunu çözecek
    yok gap varmış bilmemne
    tahta yapıcı bakıyor ya biz 24,75 de gap oluştu hisse 40 tl de hemen 24,75 düşürelip gap kapanması lazım biz milyonlarca tl zarar edeceğiz ama gap kapanmalı
    şurda direnç şurda destek var vs
    2 mevzu önemli beklenti ve tahta yapıcı bunların davranışları gerisi küçük yatırımcının kendini kandırması bu arada iş yatırım garanti yatırım bunların hepsi küçük yatırımcı içinde
    Bilmediğiniz konuda yorumlama yapmayın.
    İşinize bakın.

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Bilmediğiniz konuda yorumlama yapmayın.
    İşinize bakın.
    genel yazdım dedim, mantığını bildiğim için inanmadım, küçük yatırımcının kendini avutması için uydurulmuş bir mevzu teknik,
    şahsi görüşümdür tüm teknikçiler emek döküyor ,zaman harcıyor, yorum yapıyor hepsine sonsuz saygım var

6. Kozal grupta yer çekimine maruz kalan kağıt galiba sürekli basıyorlar.

7.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    genel yazdım dedim, mantığını bildiğim için inanmadım, küçük yatırımcının kendini avutması için uydurulmuş bir mevzu teknik,
    şahsi görüşümdür tüm teknikçiler emek döküyor ,zaman harcıyor, yorum yapıyor hepsine sonsuz saygım var
    Kelime oyunu yapmayın işaretlediğim yeri yazıp , ondan sonra yazdığınızın önemi yok ve bunu anlamadığınız halde yapınca komik oluyorsunuz.Siz buradaki işinizi yapın anladığınız şeylerden bahsedin maddeler yazın kendi dünyanızda.

8. Bilanço nezaman açıklanacak?

Sayfa 412/746 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •