Sayfa 444/746 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 3,545 - 3,552 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Bir şirketin çalışanıyla halı sahada muhabbet ediyorduk.
    şirketin mahkeme sonucu olumlu geldi müdür haftaya perşembe açıklanacak dedi şirket 11 liradan 18 liraya gitti perşembeye kadar.Haber açıklandı tavan tavan şuan 9 tl
    Haber bize ulaşana kadar pozisyonlar tutuluyor.
    pozisyon bizi düzmek üzerine yalnız...

2. HSBC 1.2 m lot oldu.

12.15 e 600 bin lot karanlık odada mi vermişler...
    Herhalde bı fon satış yapacaktı ,alıcı fonla 12.15 fiyatta anlaştı..
    Bu arada bizi de manda yavrusu yaptılar..
    Sineklere yem olduk...

Bı filim seyretmistim..rulet masasının üstünde tavanda bı delik var , hangi numaralara para konduğunu görüyorlar..
    Numaraların altına elektrikle çalışan mıknatıs koymuşlar...senin para koydugun numara hiç gelmiyor).
    Aynen bu durumda borsa, ahali parayı kozaa ya koymuş getirmiyorlar...
    Kazara rta da guler de bı büyük oyuncu yakalasalar bu kağıtlar nominal değere inmezse Arap olayım...))

5. Kayyumu kim atıyor , DEVLET .
    Devlet e yakın bıyıklı , bıyıksız , atanan kayyuma yakın eşi,dostu,emicesi,dayısı vs vs uzar gider .
    BDDK NIN BNP ,HCBS, CITI ye uygulayıp geri çektiği yasaktan beri yükselişler satış olarak kullanılıyor.
    Şimdi bizler Tagmaç ulaşamamışken 10 günden beri satanlar neyin ne olduğunu biliyor.

6.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Bu kadın bu haberi nereden aldı arkadaş. Hesabını tamamen kapatmış demek ki durum ciddi. Benim anladığım Devletle spek anlaştı bu arada devlet şirkete haber filan yayınlama dedi. Neden?
    Aslında biliyorum da yazmak istemiyorum.
    Hesabını falan kapatmadı, foreks haber editörü kendisi, yani gerçek ve açık bir profil ve hesabı duruyor ve Bilanço tarihini paylaştığı link de duruyor hala, silmemiş. Başka şirket bilanço tarihlerini de paylaştı. Zaten Olağanüstü bir haber değil, foreks şirketi aramıştır, öğrenmiştir.

7. Aylık takas atabilecek var mı.

8. Söylenen 25-29 mayıs doğru ise o bile art niyetli .
    Bayram 27 sinde bitiyor , ne kalıyor 28-29 .Ay sonu vadeli kapanışları vs
    Tahtayı yönetenler ne yapıyor bayramdan önce satıştalar tesadüf mü.

Sayfa 444/746 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •