Sayfa 455/745 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon
Arama sonucu : 5957 madde; 3,633 - 3,640 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by himone Yazıyı Oku
    Yasemin Hanım Kap’ta gubre fabrikalarının genel kurulu 25 haziran yazıyor. Bugün hangi genel kurul yapıldı?
    Yanlış görmüşüm sizin dediğiniz doğruymuş
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Yanlış görmüşüm sizin dediğiniz doğruymuş
    Sürekli yanlış görüp, kaldı ki seans devam ederken gübreye satış geldi kozanın lehine olumlu bir karar var sanırım şeklinde kati bir gönderi yazıp, bilanço tarihini açıklayan kadın Twitter hesabını kapatmış deyip sonra yanlışlık olmuş benim ki kapanmış şeklinde kendince açıklama yapıp , geldiği günden beri hep güzellemeler ile milletin algılarıyla oynamakla bir insanın eline ne geçer anlayan beri gelsin. Cinali üstada spekin adamı diyen de siz olunca insan iyi düşünemiyor hakkınızda

3.  Alıntı Originally Posted by himone Yazıyı Oku
    kapta genel kurul 25 haziran diyor. Bugünkü olduğunu nereden buldunuz?
    dun yapılan genel kurul 25 hazıranda yapılacak olan olagan ustu genel kurul ben oyle anladım

4. Mutlu huzurlu ve saglikli bayramlar arkadaslar

5. Herkese sağlıklı ve mutlu bayramlar diliyorum.

6. Herkese saglikli mutlu huzurlu bayramlar diliyorum..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. İYİ BAYRAMLAR,
    Altın satışına %1 vergi ve 100 gr üstü alımlara 1 gün valör gelmiş (bütçe geliri artacak olumlu insanları zorla tl yatırım yapmaya zorlanıyor olumsuz ) hazine bilmediği işlere girip altın cinsinden borçlandı altın 230-380 yapınca kur zararı 14 milyarı buldu maalesef ekonomide doğru şeyler uzun Zamandır yapılmıyor buda hisse fiyatlarını ve ekonomiyi etkiliyor ithal ürünlere gelen zamlar doğru ama geç alınmış kararlar bunun üstüne ithalatı azaltıcı yerli üretimI teşvik edici yeni planlar teşvikler ucuz krediler açıklanmalı Türkiye cari açık verdiği sürece ekonomide toparlanma ve sürdürülebilir büyüme olmayacak , 15 senede milli hasılayı 290-850 yaptık deyip borcuda arttırırsanız olmaz milli hasıla artışı gsmh hesaplama tekniğinin değişimden ve artık eklemeden geldi eskiye göre milli hasıla hesaplansa şuan 500 çıkıyor yani öyle süper yapılmış iş yok milli hasıla 850 çıkınca borç stoğu kamu ve özel 550 milyar dolara çıktı şimdide maalesef ödeyemiyor keşke bu kalem oynatarak üretmeden yapılan milli hasıla Artışları hiç yapılmasaydı (mucidi Mehmet şimşek ) şuan kamu özel borç stoğu maksimum 300 olurdu dolar 4-5 arası nda kalırdı bizim kurtuluşumuz tasarruf ve düşük ama verimli büyümeden geçiyor (katma değerli üretim ve eğitim ) dolara vergi koy altına vergi koy bunlar kısa vadeli gün kurtarılır ülkeye giren döviz çıkan dövizden Fazla olursa tabi bu en az 2-3 sene sürmeli bakın ozaman dth TL döner başla türlü imkansız

8.  Alıntı Originally Posted by Pyrros Yazıyı Oku
    Sürekli yanlış görüp, kaldı ki seans devam ederken gübreye satış geldi kozanın lehine olumlu bir karar var sanırım şeklinde kati bir gönderi yazıp, bilanço tarihini açıklayan kadın Twitter hesabını kapatmış deyip sonra yanlışlık olmuş benim ki kapanmış şeklinde kendince açıklama yapıp , geldiği günden beri hep güzellemeler ile milletin algılarıyla oynamakla bir insanın eline ne geçer anlayan beri gelsin. Cinali üstada spekin adamı diyen de siz olunca insan iyi düşünemiyor hakkınızda

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Sayfa 455/745 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •