Sayfa 456/456 İlkİlk ... 356406446454455456
Arama sonucu : 3644 madde; 3,641 - 3,644 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by Pyrros Yazıyı Oku
    Sürekli yanlış görüp, kaldı ki seans devam ederken gübreye satış geldi kozanın lehine olumlu bir karar var sanırım şeklinde kati bir gönderi yazıp, bilanço tarihini açıklayan kadın Twitter hesabını kapatmış deyip sonra yanlışlık olmuş benim ki kapanmış şeklinde kendince açıklama yapıp , geldiği günden beri hep güzellemeler ile milletin algılarıyla oynamakla bir insanın eline ne geçer anlayan beri gelsin. Cinali üstada spekin adamı diyen de siz olunca insan iyi düşünemiyor hakkınızda

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by Pyrros Yazıyı Oku
    Sürekli yanlış görüp, kaldı ki seans devam ederken gübreye satış geldi kozanın lehine olumlu bir karar var sanırım şeklinde kati bir gönderi yazıp, bilanço tarihini açıklayan kadın Twitter hesabını kapatmış deyip sonra yanlışlık olmuş benim ki kapanmış şeklinde kendince açıklama yapıp , geldiği günden beri hep güzellemeler ile milletin algılarıyla oynamakla bir insanın eline ne geçer anlayan beri gelsin. Cinali üstada spekin adamı diyen de siz olunca insan iyi düşünemiyor hakkınızda
    Katiliyorum. Suclamak istemem ama kesinlikle daha sade ve acik olunmali

3. Son 6 ayda binlerce yeni yatırımcı girmiş borsaya. Şimdi dövize ve altına gelen yeni vergiler bu sayıyı daha da artırır mı? Özellikle altına gelen vergi yüzünden altın yerine altın şirketlerine yatırım yapmak isteyen sayısı artar mı acaba...?
    Yatırım tavsiyesi değildir

4. Küçük yatırımcının yapacağı en iyi yatırım bireysel emeklililik sistemi üzerinden hisse yada altın alınmasıdır
    siz 3000 ayda yatırıyorsunuz devlet bide üstüne %25 bonus veriyor hisse altın arttı kazanıyorsunuz üstüne %25 ballı ekmek kadayıfı
    10 yıl kalıp 56 yaşı tamamlarsanız tüm bonuslar sizin,yaşı beklemeyip 10 yıl sonra çıkarsınız bonusun %60 alırsınız, %25*%60:%15 net alıyorsun senelik faiz %8 getiritor devle sadece senelik faizin 3 katı ek gelir veriyor %25
    ayda 3000 tl bes atmak gerekli, ben altını bes üzerinden alıyorum acayip karlı tavsiye ederim
    fonum %100 altında hem altından kazanıyorum hemde devlet katkısından
    aklı başında her mantıklı küçük yatırımcının bes hesabı olması gerekir

Sayfa 456/456 İlkİlk ... 356406446454455456

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •