Sayfa 466/746 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516566 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 3,721 - 3,728 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Eleştireni engelliyorum yazılarını görmüyorum siz de beni engelleyin saçmalayacağınıza.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Sayın koza sakinleri rahatsızlık vermez isem ipek de rsi de negatif uyumsuzluk var gibi geldi teknikçi arkadaşlar bugün için bir yorum yapabilirmi yani varsa bile bilançoyla beraber uyumsuzluğa rağmen gider diyebilir miyiz.ipek formunda kimse olmayınca bırada affınıza sığınarak sormak zorunda kaldım

3. Bu arada hepinize bol kazançlar diler cewaplarınızı sabırsızlıkla bekliyorum

Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Eleştireni engelliyorum yazılarını görmüyorum siz de beni engelleyin saçmalayacağınıza.
    Sacmalamak konusunda forumda anket yapsak açık ara birinci cikacaganizdan şüphem yok. Tutarsiz yazılarınızi okumak gercektende zaman kaybi. Engeli hakettiginize katılıyorum.

SM-N910H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by murat... Yazıyı Oku
    Sayın koza sakinleri rahatsızlık vermez isem ipek de rsi de negatif uyumsuzluk var gibi geldi teknikçi arkadaşlar bugün için bir yorum yapabilirmi yani varsa bile bilançoyla beraber uyumsuzluğa rağmen gider diyebilir miyiz.ipek formunda kimse olmayınca bırada affınıza sığınarak sormak zorunda kaldım
    ipek parayı kozaadan kazanıyor. yani ipeğin fiyatı kozaaya göre %50 yukarıda .. yani ipek fk 6.40 olmalıydı çünkü kozaa fk 5.90.... spekulatif olması nedeniyle her hangi bir öngörüde bulunulamaz. her yöne aşırı miktarda gidebilir.. kozaa kozal sorsan ayrı mesele

6. benden başka herkes çok beğendi bilonçoyu. Yahu en son 222 milyon gelmişti 156 milyon nedir

7. Yasemın hanım ben teknikçi arkadaşlara sordum lütfen sizin akıl dışı yorumlarınıza ihtiyacım yok

8.  Alıntı Originally Posted by buffettwarren Yazıyı Oku
    “Bu bilanço muhtemelen hisseyi %10-15 düşürür, düşmesi de gerekir”

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    Bu nasıl yorum böyle.vakıf trade bilanço değerlendirmesinde sınırlı pozitif yorumu yapmış.geçen yıl ılk çeyrek 156.042.000 tl .bu sene 153.940.000.tl 2 milyon tl az kar etti diye neredeyse çift taban beklentisi.olsaolsa dilek ve temenni olur.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

Sayfa 466/746 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516566 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •