Sayfa 469/746 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 3,745 - 3,752 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

Alıntı Originally Posted by furki Yazıyı Oku
    Artık iyice kabak tadı verdi bu kozalaklardan çıkayım dedim, durdum baktım nereye gideyim.. Ne yapalım ben zaten ne kazandıysam uzun vadeli tuttuklarım dan kazandım, bu kozalakların da üzerine toprak ektim yeşerirse ne ala....
    Hocam bende çok direndim ama bu saçmalıktan sıkıldım..ewet haklısınız alınacak kağıtların en başında geliyordu , biseyler de kazandırdı ama artık iş temele falan bakmıyor..
    Tamamen spekülasyona kaldı işimiz..
    Bana uymaz spekülasyon kağıdı..çok para baglayamam..
    O yüzden artık bı miktar dursun ama bulabilirsem başka kağıtlara bakacağım..
    Buramiza geldii , yeterrrr artıkkkk...

2. Ky isyanlara başladıysa hareket yakın demektir...

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by buffettwarren Yazıyı Oku
    Ky isyanlara başladıysa hareket yakın demektir...

İnşallah dediğin gibidir, her durum da sıkıntı yok....

Alıntı Originally Posted by buffettwarren Yazıyı Oku
    Ky isyanlara başladıysa hareket yakın demektir...

Hayal kurmak iyidir...insanı dinç tutar düşüslere karşı direnç geliştirir...

5. Ya bu konakli ile tek kelime yok faaliyet raporunda acaba tek ben mi merak ediyorum kagidin en buyuk beklentisi bu bildigim kadariyla

6. Şu ortamda kasasında nakiti olan,işleri hiç durmayan,üretmeye dvm eden,borcu olmayan, onsun yükselme eğiliminde olduğu bir hisse.Daha iyi şartlarda olan hisseler varsa paylaşın bakalım.bilanço benim gayet hoşuma gitti.

7. Ons +, dolar +,bilanço +.. Ne yapmış biraz fazla vergi vermiş. Üretim mi düşmüş ,satış mı yapamamış,bir kaza bela mı olmuş, varsın kullansınlar bunuda, daha ellerinde ne kaldı.. Biz burada bilanço yorumlarken bile 2 ay geçti, 2 ay üretim yapıldı, 2 ay para basıldı resmen.Olabilecek en vasat yönetim ,açıklanabilecek en kötü bilançoyla işte bu kadar...

8. Bunu kullanmadan geçeceklerini düşünen arkadaşlar inanın bu mümkün değildi ve gördük ki abiler fırsatı ganimet bildi ve çökmeye devam. Kendi adıma ben de beklemeye devam ediyorum ki buradan istediğimi almadan da gitmeyeceğim kısmetse. Herkese hayırlı Cumalar

Sayfa 469/746 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •