Sayfa 471/746 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 3,761 - 3,768 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Sayın cinali konaklı konusunda sizin bilğiniz nedir..

2. Takip ettiğim rakamlar 11.38-12.20-12.68-13.10-13.45

Aktif:12.28

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

3. Usd bazlı takip ettiğim rakamlar: 1.58-1.74-1.87-1.97

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

4.  Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    Hocam bende çok direndim ama bu saçmalıktan sıkıldım..ewet haklısınız alınacak kağıtların en başında geliyordu , biseyler de kazandırdı ama artık iş temele falan bakmıyor..
    Tamamen spekülasyona kaldı işimiz..
    Bana uymaz spekülasyon kağıdı..çok para baglayamam..
    O yüzden artık bı miktar dursun ama bulabilirsem başka kağıtlara bakacağım..
    Buramiza geldii , yeterrrr artıkkkk...
    Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Mevsimsellik bu işlerde pek yok ama son çeyrekte 110 bin ons altın çıkarırken bu çeyrekte 70 e kadar inmiş. Rezervlerin azalması birim zamanda çıkarılan altın miktarında da düşüşe yol açmış ve maliyetler geçen sene her çeyrek düşerken bu çeyrekte artmış. Geçen dönem 450 dolara kadar maliyetler düştü ama bu dönem 600 doların da üzerine çıkmış. Şirket neden düzgünce açıklama yapmaz. Maliyetler şu yüzden arttı, üretim miktarındaki düşüş şu yüzden oldu diye. Vergi olayına girmek bile istemiyorum. Umarım ileride iyi yerlere gelir.

5. Bu borsa enteresan bir yer. YIllardır al sat yapıtığım kağıt mndrs tarihi zirvesinde, işin ilginci bu firmanın dünya kadar kur zararı yapması ve daha doğru düzgün hiç kar edememesi, patron kağıdı olması, ama gel görki bu salgın sürecinde tarihi zirvesini görmesi hacimler yaratması. Ama kozaa ya bakıyorsun her sene kar eden olması,onsun şu anda en yüksek zamanlarında olması, kasasında dünya nakit olması, kur riski sadece külçe altın satışında ortaya çıkması, ama bakıyorsun yükselmiyor. Bu borsa ilginç bir yer gerçekten ilginç dünya zarar eden THY Tupraş gibi firmalar uçarken ve zarar yazmaları neredeyse kesinken yükselmesi ama kozalakları sınırlı sayıda yükselmesi.Davalık olduğumuz Gubrf geçen sene 4 tl yi görmüş çok kötü yönetilen dünya zarar eden bir firma bakıyorsun 23 tl ye gelmiş düşünün artık nasıl bir dünya
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

6.  Alıntı Originally Posted by aptamil Yazıyı Oku
    Bu borsa enteresan bir yer. YIllardır al sat yapıtığım kağıt mndrs tarihi zirvesinde, işin ilginci bu firmanın dünya kadar kur zararı yapması ve daha doğru düzgün hiç kar edememesi, patron kağıdı olması, ama gel görki bu salgın sürecinde tarihi zirvesini görmesi hacimler yaratması. Ama kozaa ya bakıyorsun her sene kar eden olması,onsun şu anda en yüksek zamanlarında olması, kasasında dünya nakit olması, kur riski sadece külçe altın satışında ortaya çıkması, ama bakıyorsun yükselmiyor. Bu borsa ilginç bir yer gerçekten ilginç dünya zarar eden THY Tupraş gibi firmalar uçarken ve zarar yazmaları neredeyse kesinken yükselmesi ama kozalakları sınırlı sayıda yükselmesi.Davalık olduğumuz Gubrf geçen sene 4 tl yi görmüş çok kötü yönetilen dünya zarar eden bir firma bakıyorsun 23 tl ye gelmiş düşünün artık nasıl bir dünya
    Gerçekler her zaman için anlık olarak fiyatlanmaz, ancak eninde sonunda muhakkak fiyatlanır, maalesef durum bu.. Bizimse sabırdan başka silahımız yok...

7. Spekülasyon olmayan kağıt mı var dayı?
     Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    Hocam bende çok direndim ama bu saçmalıktan sıkıldım..ewet haklısınız alınacak kağıtların en başında geliyordu , biseyler de kazandırdı ama artık iş temele falan bakmıyor..
    Tamamen spekülasyona kaldı işimiz..
    Bana uymaz spekülasyon kağıdı..çok para baglayamam..
    O yüzden artık bı miktar dursun ama bulabilirsem başka kağıtlara bakacağım..
    Buramiza geldii , yeterrrr artıkkkk...
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Devlet vergi üzerinden kozalardan ciddi para topluyor.

Sayfa 471/746 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •