Sayfa 484/746 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534584 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 3,865 - 3,872 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Garanti yine en iyi alıcı olduğuna göre akşama yine şakşuka var anlaşılan :D
    Yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

2. Solda üstte Garanti varken bugün de yine bize hüsran olma ihtimali yüksek diye düşünmemek namümkün

3.  Alıntı Originally Posted by Pyrros Yazıyı Oku
    Solda üstte Garanti varken bugün de yine bize hüsran olma ihtimali yüksek diye düşünmemek namümkün
    O solda üstte garanti olmasa kağıt daha da aşağı gelir haberin olsun..
    A kişi b kurumundan verip C kurumundan alıyor da olabilir.
    İşte bunlar hep borsa

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

4.  Alıntı Originally Posted by buffettwarren Yazıyı Oku
    İşte bunlar hep borsa

Buna katılmıyorum üstadım, yıllardır bu grupta garanti alıcıda üstte olduğu hergün istisnalar hariç düşmüştür ve bıktırma sürecinde hep garanti alıcı tarafında iken yükselişler büyük oranda garantinin satışlarda üstte olduğu zamanlarda olmuştur. Garanti ters indikatörümdür benim ama elbette istisnai durumlar da olabilmiştir, burası borsa 😀

5.  Alıntı Originally Posted by buffettwarren Yazıyı Oku
    İşte bunlar hep borsa

Garanti alıcı pozunda olduğu için diğerleri satıcı oluyor zaten..Ve Garanti 500-700-1000 şeklinde sattığı zaman biz yükselişte olacağız, ya da ( kağıt giderken satışta garantiyi önlerde göreceğiz ) diye düşünüyorum, bakalım zaman ne gösterecek, tekerrür mü yoksa benim kuruntum mu anlarız..

6.  Alıntı Originally Posted by Pyrros Yazıyı Oku
    Garanti alıcı pozunda olduğu için diğerleri satıcı oluyor zaten..Ve Garanti 500-700-1000 şeklinde sattığı zaman biz yükselişte olacağız, ya da ( kağıt giderken satışta garantiyi önlerde göreceğiz ) diye düşünüyorum, bakalım zaman ne gösterecek, tekerrür mü yoksa benim kuruntum mu anlarız..
    Kozaaya özgü bir durum değil bu. Pandemi öncesi thy için de bu şekilde bir görüntü vardı. O nedenle diyorum her gördüğünüz garanti, garanti değil de aynı kurum/fon olabilir.

Örneğin credit üzerinde 10.30dan satıp 10.10dan maliyetle garanti üzerinden alım yapıyor da olabilir demek istiyorum.

“Garanti alıyormuş o zaman satalım” gibi bir durum sözkonusu değil. Hiçbir fon bu şekilde pozisyon kapatmaz.

Belirttiğiniz gibi satışta olduğunda yani Garanti satacağı zaman zarar etmiş gibi görünecek.
    Daha buralardayız hep beraber teyit ederiz

Selamlar

7.  Alıntı Originally Posted by buffettwarren Yazıyı Oku
    Kozaaya özgü bir durum değil bu. Pandemi öncesi thy için de bu şekilde bir görüntü vardı. O nedenle diyorum her gördüğünüz garanti, garanti değil de aynı kurum/fon olabilir.

Örneğin credit üzerinde 10.30dan satıp 10.10dan maliyetle garanti üzerinden alım yapıyor da olabilir demek istiyorum.

“Garanti alıyormuş o zaman satalım” gibi bir durum sözkonusu değil. Hiçbir fon bu şekilde pozisyon kapatmaz.

Belirttiğiniz gibi satışta olduğunda yani Garanti satacağı zaman zarar etmiş gibi görünecek.
    Daha buralardayız hep beraber teyit ederiz

Selamlar

Elbette Garanti sadece Garanti değil ama aracı kurum olarak Garantiden yabancı, yerli, kızılderili, Eskimo farketmeksizin satışa yüklenildiğinde kozada yükseliş oluyor belki de tevafuktur amacım polemik veya çiş yarışı değil..ve Aleykümselam benden de selamlar üstad..

8. KOZAA - Koza Madencilik

Alıntı Originally Posted by Pyrros Yazıyı Oku
    Elbette Garanti sadece Garanti değil ama aracı kurum olarak Garantiden yabancı, yerli, kızılderili, Eskimo farketmeksizin satışa yüklenildiğinde kozada yükseliş oluyor belki de tevafuktur amacım polemik veya çiş yarışı değil..ve Aleykümselam benden de selamlar üstad..
    Yok yarış gibi anlamadım zaten fikir alış verişi yapıyoruz sonuçta. Garantiden satışa yüklenen de aynı kişi/fon olabilir diyorum.
    Ben hisse haftalık olarak 12 TL üstünde kaldığı sürece günlük volatileyi umursamıyorum.. Zaten belirli bir bant aralığında hareket ediyor o nedenle de kozanın şu an çok kötü durumda olduğunu düşünmüyorum.ne kadar çok enerji birikmesi olursa o kadar şiddetli tepki olur.

Borsa benim için bugün alayım yarın zengin olayım yeri değil.Her gün yükselenler tarafında hisseler oluyor dileyen gider alır.

rtalb vs tarzı isteyen buyursun alsın ancak kötü trade adamı uzun vadeli yatırımcı yapar

Önemli olan beklentiler ve hissenin ederi.
    Bol ve hayırlı kazançlar herkese..

Sayfa 484/746 İlkİlk ... 384434474482483484485486494534584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •