Sayfa 498/746 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 3,977 - 3,984 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. 2. Dalga korkuları dünyayı sardı,borsalardaki düşüşe rağmen ons şimdilik direniyor, ons da ciddi bir gerileme olmadığı taktirde kozalarda kendimizi güvende hissedebiliriz. yok ons da düşerse, dayılar fırsatı kaçırmaz gibi.Artik hakkımızda hayırlısı...

2. https://www.facebook.com/groups/7056...906/?ref=share

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by furki Yazıyı Oku
    2. Dalga korkuları dünyayı sardı,borsalardaki düşüşe rağmen ons şimdilik direniyor, ons da ciddi bir gerileme olmadığı taktirde kozalarda kendimizi güvende hissedebiliriz. yok ons da düşerse, dayılar fırsatı kaçırmaz gibi.Artik hakkımızda hayırlısı...
    Altın üreten şirketler %5 düştü.. Anlık onsun anlamı yoktur. ons %5 yukselince hisse aynı oranda neden yükselsin ki. 2-4 ay sonraki bilançoyu etkiler çıkış ama ons orada kalıcı olacak mı acaba. %5 çıksa bile aynı oranda ertesi gün düşebilir ons. ons aynı şu an düşüş yok şimdilik.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

4. ipek kozaadan %50 pahalıydı oran %32lere kadar düştü sanırım bugün. spek girdi diyenler onu da kaybetmeye hazır olsun bence. gecen ay uyarmıştım.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Kozaa tekrar ipleri eline aldi. İpeke bir haftadir sarhos gibi, iki gündür ise Kozaa yi yukari surerken İpeke yi satiyorlar. Kozaa 13-14-15 hareketi yapabilir, bu sırada İpeke dusebilir. İpekciler dikkatli olmali. Son gunlerde İpeke de hayat belirtisi olmamasi da İpeke de yeni grup hikayesini zayiflatiyor. Bence hala ayni spek yonetiyor tum grubu ve spek tekrar Kozaa ya donmek uzere gibi... Bu aralar İpeke nin altına yatmamakta yarar var, zira altında kalinabilir.

ABD borsalarindaki düşüşe de dikkat...

Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Altın üreten şirketler %5 düştü.. Anlık onsun anlamı yoktur. ons %5 yukselince hisse aynı oranda neden yükselsin ki. 2-4 ay sonraki bilançoyu etkiler çıkış ama ons orada kalıcı olacak mı acaba. %5 çıksa bile aynı oranda ertesi gün düşebilir ons. ons aynı şu an düşüş yok şimdilik.
    Yüzde 5 düşmüş altın şirketleri yüzde 150 artmıştı bunu unutmayalım,peki kozalaklar ne kadar attı? Ben bu gruplarda yeniden yapılanmanın önümüzdeki günlerde hisselere ilgiyi artıracağını düşünüyorum, kaldıki yeni yatırımcıların defansif görünen bu hisselerde daha çok pozisyon açabilirler.. bunlar tabiki kişisel ümit ve beklentiler yoksa her türlü haberi olumsuz kullanan bir yapının ben de farkındayım,tedbirli iyimserlik her daim iyidir...

7. Kozal bize göre hareket ediyor ama bizde iş yok bugün

8.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    ipek kozaadan %50 pahalıydı oran %32lere kadar düştü sanırım bugün. spek girdi diyenler onu da kaybetmeye hazır olsun bence. gecen ay uyarmıştım.
    Yasemin hanım zirveden %10 düşmüş İpek'e bu yazınıza göre insanlar satabilir hissesini . Nedemek hazır olsun düşecek ? Lütfen az teknik bakalım . Zarar eden şirketler uzaya gitmiş halen İpek'e kozaaya göre pahalı diyorsunuz çok yanlış bir bakış açısı .

Bin kere örnek verdim uluun , hubvc , rysas vs halen ısrarcısınız . 5 gün İpek'e tavan yapsa ne diyeceksiniz ? Böyle yazmayın bence algı oluşuyor .

Yatırım yapan arkadaşlar stop noktanızı belli olsun geri kalan herşeyde hayaliniz büyük olsun . Risk almak istemiyorsanız portföyünüzü çeşitlendirin şade ipeke veya kozaa düşünmeyin ...

Neyse göreceğiz herşeyi Allah saha iyi bilir başka spekler mi var yoksa tahtacı mı var göreceğiz

Stoplara uyulmalı hiçbir hisse düşmez de demiyorum ..

Sayfa 498/746 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •