Sayfa 499/746 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Garantinin yine alışta tepede olduğu bugünün de sıkıcı, ifrit edici olması tesadüf olmasa gerek. Bu kene grubun bol lotlu satıcı olmasını seviyorum

2. Daha almıcam lan bu kagıdı gırtlaga kadar dolu zaten gıderse gıder gıttmezse gıtmesın mk hıssesı artık baska hıseye nakıt yatar yok oyle yağma atı alan uskudarı gectı yaya kaldık arada bul açıl yardım degerlendırmeler
    Son düzenleme : Ceko; 12-06-2020 saat: 16:12. Sebep: EKSIK

3. eskıden kutpoya bakardım aya gıtmıs yasemınn hanımmm daha nıcelerı var jant sa 7.72 den 1 lot deva vard keske topunu ona gomseydık sımdı salak salak bakınıyoz kâğıt 15 e bıle gelmiyor

4. Dün 12,52 görünce çıldıran hisse, bugün 12,41 yakınca deli gibi veriyorlar aşağı bakalım nolacak.

5.  Alıntı Originally Posted by Feragat Yazıyı Oku
    Yasemin hanım zirveden %10 düşmüş İpek'e bu yazınıza göre insanlar satabilir hissesini . Nedemek hazır olsun düşecek ? Lütfen az teknik bakalım . Zarar eden şirketler uzaya gitmiş halen İpek'e kozaaya göre pahalı diyorsunuz çok yanlış bir bakış açısı .

Bin kere örnek verdim uluun , hubvc , rysas vs halen ısrarcısınız . 5 gün İpek'e tavan yapsa ne diyeceksiniz ? Böyle yazmayın bence algı oluşuyor .

Yatırım yapan arkadaşlar stop noktanızı belli olsun geri kalan herşeyde hayaliniz büyük olsun . Risk almak istemiyorsanız portföyünüzü çeşitlendirin şade ipeke veya kozaa düşünmeyin ...

Neyse göreceğiz herşeyi Allah saha iyi bilir başka spekler mi var yoksa tahtacı mı var göreceğiz

Stoplara uyulmalı hiçbir hisse düşmez de demiyorum ..
    ben gitmez demiyorum 70 değil 570 bile gider ama bu spekülatif olur. Herkesin hak ettiği bir yer var eğer spekulatif değilse. Bu hisse gecen sene 5.25 di ben aldım yukselmeye başladı her Allahın günü toplamaya devam ettim bugün 12.40 iyi kazandırdı. bu yılbaşında bu gidişata göre 30 lira olması normal bana göre. Ha 24de de kalabilir 45 de olabilir. ama bu fiyatlar spekülatif değildir. ipek spekülatif çıktı diyorum hepsi bu.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Aşık olmayın hisseye. Aşık olursanız analiz yapamazsınız, doğru düşünemezsiniz. Bilanço açıklandığında düşecek dedim düştü. Başka kağıtlara yöneldim çok iyi kazandım. Bu tüyoları verdim diye şikayet ettiler artık yazmam hangi kağıdın hareketleneceğini zaten. 1180 den ya da 1145den döner dedim. 1180 gördüğü gün diğer kağıtlardan çıkıp kozaa fullendim. ortalama 1183den topladım. kozaa lot sayımı ciddi anlamda çoğalttım. insan kendine yalan söylediğinde oyunu en baştan kaybetmiştir.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

Yargıtay süreci ne zaman bitecek
    Bilgisi olan var mı acaba....

8. Koza Holding’in devralındığı tarihten bu yana kasasındaki nakdin yüzde 194 artarak 5 milyar lirayı geçtiğini belirten Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Başkanı Muhiddin Gülal, Koza Altın’ın da 11 tonla üretim rekoru kırdığını söyledi

https://www.sabah.com.tr/yazarlar/di...-5-milyari-var

Sayfa 499/746 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •