Sayfa 503/746 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Boşuna yazmadık bu hisselerin önemini . O kadar moralinizi diri tutmanız için yazdım günlük bakmayın dedim . Adamlar %8 gösterdi . Şimdi aşağı salar yine aynı muhabbetler olur .

Yatırımcı olanlar sabredenler trend takibi yapanlar kazanır . Günlüktüler kaybeder ...

2. Bu açıklamada bilinmedik ne var?

3.  Alıntı Originally Posted by Shiva Yazıyı Oku
    Bu açıklamada bilinmedik ne var?
    Yatırımcı olarak bizlerin bildiği ama başka hisselere yatırım yapanların yeni öğrendikleri bir haber,tabi bugün yayınlanan bu haber kozaa'yı takip edenler olarak en ufak bir habere bile nasıl tepki veriyor tahta onuda görmüş olduk.Bide bu olayın gerçekleştiği zaman yaşanacaklar var ileride.

4. 13 üzeri hızlanır . Çok sıkışmıştı .
    Sizi başka hisselere neden yönlendiriyorlar anladınız mı ? Boşuna demedim 2-3 gün tavan çekse neden çekti diyemezsin . Beklentiler bitmedi . Boş hisseler değil . Tahtacı diğer hisselere yönelmenizi istiyordu ...

5.  Alıntı Originally Posted by Zgrzybk Yazıyı Oku
    Yatırımcı olarak bizlerin bildiği ama başka hisselere yatırım yapanların yeni öğrendikleri bir haber,tabi bugün yayınlanan bu haber kozaa'yı takip edenler olarak en ufak bir habere bile nasıl tepki veriyor tahta onuda görmüş olduk.Bide bu olayın gerçekleştiği zaman yaşanacaklar var ileride.
    evet doğru aynen katılıyorum. sadece "gerçek" bir habere bakar. akın ipek'in hisselerinin müsadere edilmesi bile büyük bir olay olur. kağıtlar habere aç bekliyor. ama beklenen haber bu haber değil. fakat beklenen haber gelirse de kimse bu hisseyi alamaz kaç tavan olur kestiremiyorum.

6. Sayın Nevli pasta atabilirmisiniz, şimdiden teşekkürler.

7.  Alıntı Originally Posted by Shiva Yazıyı Oku
    evet doğru aynen katılıyorum. sadece "gerçek" bir habere bakar. akın ipek'in hisselerinin müsadere edilmesi bile büyük bir olay olur. kağıtlar habere aç bekliyor. ama beklenen haber bu haber değil. fakat beklenen haber gelirse de kimse bu hisseyi alamaz kaç tavan olur kestiremiyorum.
    Söylediklerinize aynen katılıyorum.Bu sadece fragman diye düşünüyorum.YTD.

8. bazen biri kral çıplak der ve herkez görmeye başlar...algılar baskılar yıldırmalar bazen bir sesle biter, yeni bir güne günaydın dostlar..

Sayfa 503/746 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •