Sayfa 504/746 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 4,025 - 4,032 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

Bu kağıdın hikayesi yargıtay diyorum. Hala millet teknik derdinde.
    Arkadaş bu yargıtayın bir takvimi var mı böyme davalarda. Yok mu bilgisi olan

3. Kozaanın varlık fonuna devredilmesi iyi olabilir kozalınki olmaz spek öyle hareket ediyor

4. Keyifler nasıl

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

5.  Alıntı Originally Posted by Zgrzybk Yazıyı Oku
    Varlık fonuna devredilebilir haberi düştü.
    Aklıma tüpraş geldi.TÜPRAŞ 65 lerde 2000 li yıllar.YENİDEN HALKA ARZ HABERİ.%25 Mİ NEYDİ DAHA İSKONTOLU VERECEKLERDİ .HERGÜN DÜŞEN HİSSEYİ TAKSİTLİ OLARAKDA SATIYORLARDI.29 DAN ALIP SON TAKSİTTE 24 DE DÜŞTÜ ÖDEMEYİNCE SON TAKSİTİ ANA PARAMI KURTARDIM.kozaa yıda halka arzederlerse sonu iyi olmayan bir anı olabilir.Kamu elindeki hisseye özel sektör gibi bakmıyor.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

6.  Alıntı Originally Posted by SDE Yazıyı Oku
    Bu kağıdın hikayesi yargıtay diyorum. Hala millet teknik derdinde.
    Arkadaş bu yargıtayın bir takvimi var mı böyme davalarda. Yok mu bilgisi olan
    Birkaç önce yatırım finansın açıklaması olarak Yargıtay süreci 1 yılı bulabilir şeklinde paylaşılmış bir ileti okudum ama ne kadar doğru bilemiyorum ve buna göre de davranmasın kimse lütfen. Kendi adıma 1 lot bile satmadan bekliyorum çok uzun zamandır ve nasipse de beklemeye devam edeceğimi her seferinde belirttim. İyi olur inşallah

TMSF Başkanı Gülal,: Koza Grubu'nda müsadere kararı kesinleştikten sonra burası Hazine'ye devredilir. Varlık Fonu madencilik holdingi kuruyor. Oraya da devredilebilir- Sabah

Sabah internet sitesinde yayınlanan habere göre; TMSF Başkanı Muhiddin Gülal, FETÖ firarisi Akın İpek'in Londra'da açtığı tahkim davasının devam ettiğini belirterek, "Koza Grubu'yla ilgili müsadere kararı çıktı. Karar, İstinaf Mahkemesi'nde. Erciyes Anadolu'da da müsadereye kabul edilmeyen malların da müsadere edilmesine ilişkin Yargıtay kararı çıktı. Koza Grubu'nda müsadere kararı kesinleştikten sonra burası Hazine'ye devredilir. Varlık Fonu madencilik holdingi kuruyor. Oraya da devredilebilir" dedi.

Haberde Erciyes Holding'le ilgili Yargıtay kararının çıktığı belirtiliyor. Bunlarla ilgili karar da uzun sürmez herhalde

8. Borsa kadar aptalca ortam yok bence
    1-Haber deki açıklama bilinenin tekrarı
    2 -Haber cumartesi yayınlandı sabah bastılar hisseyi
    3-Ağalar mahkeme bitmeden 10 gün önce her şeyi bilir ve biliyordur da sonucu şimdiden.Hazineye devredilecek ya da birileri bana satın derse BURADA İYİ PARA VAR DERSE satım kararı çıkar.
    ALGI ALGI ALGILARLA OYNUYORLAR

Sayfa 504/746 İlkİlk ... 4404454494502503504505506514554604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •