Sayfa 509/746 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by Fisto Yazıyı Oku
    Benim anlamadığım sahislara ait hisseler devlete geçecekte bunun yanında ingiltereye aktarılan 170 milyon euro karşiliginda hissedarlara odeme yapilacak mi. Adamin milyarina elkoydun milyon borcuna bakamam mi diyecek. Çünkü ingiltere de kozal adına sirket yoneticilerin bugünkü parayla 1 milyar yatırımı var.
    boşaltırlar içini bize mi bırakırlar.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Höt deyince al papazı diyenlere ben akın ipek olsam bırakın benim akrabaları alın şu kadar altın derdim. Yaşlı başlı kadın içeride yatıyor. Benim bildiğim kanunlar fakirler içindir ama.. bakalım

3. Bilgileri gazetelerden mi alacağız hep biz neden kapa bildirim yapmaz şirket. Şikayette para etmez çete gibiler bunlar.

4. Sayın nevli zahmet olmazsa....

5. Arkadaşlar piyasada bir çok hisse yükseliş trendinde baksettiğim yatak , krdmd vs ama alın satın demem . Burası kozaa için yazılma ama diğer hisseler de endeks hakkında bilgi veriyor . Tahtacılar ABD ve diğer yurtdışı endekslerine gelen satışı düzeltme olarak gördü satış yapmadı bizde .

Tahtacılar kendi hisselerini endekse göre daha da primlendirip formasyonlarını tamamlamaya çalışıyor .. dirençler kırılıyor zirveler yenileniyor .gözünüz kulağınız piyasada olsun

Kozaa zirvesini unutmaz demiştim . Artık o olmuş bu olmuş çok sorgulamayın . Tekniği küçümsemek çok yanlıştır . Teknik demek bir insanın kalp atış hızının ölçülmesi gibidir . Kalbiniz hızlı atıyor ise ona göre sonuç çıkar yavaş ayıyorsa ona göre .. doktor da teşhisi ona göre koymada yardımcı olur .

Hisselerde böyle . Olağandışı birşey olmazsa teknik temele göre habere , beklentiye göre şekillenir .

11 .8 şerden kaptırdı millet bakın dedim destekler kırılmadı ona göre haraket edin dedim insanlara fikirlere bakmayın dedim endeksin yükselişine bakmayın dedim . Sözümün ve hedeflerimin arkasındayım. Günlükçülerden olmayın . Şu saatten sonra o almış bu satmışın önemi yok gelir birisi 10-20 milyon lot süpürür gider dikaktli olun..

6. Piyasa çok karışık madem yabancı deli gibi sattı nasıl küçük yatırımcı 110 bine taşıdı endeksi koca bir yalan ! Büyük kağıtlardan çıkanlar orta ve küçük kağıtlara yöneldiler ... eğer piyasada %20 oranı tekrar gelirse tekrar destekler kırılıp dip arayışına girecektir . Açığa satışın tekrar gelmesi durumu da olumsuz olacaktır.

Arkaşlar yeni dip oluşumu olurda 82 bin tutmaz bunumda bilin . Sağlamcı olun rehavete kapılmayın

8. Güç hangimizde olsa böyle davranırdık sanırım, dün haberlerle kağıda dalanların emdiği sütü burnundan getirmeden, onları kusturmadan bir yere gidiş yok diyor ağamız. Sen de güç para; bende ise yalnız sabır var üstadım. Elimiz mecbur sabra devam..

Sayfa 509/746 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •