Sayfa 549/746 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 4,385 - 4,392 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. aylık kapanışlarda gelirim grafiklerimi güncelerim. İyi geceler

2. Teşekkürler Deniz bey.
    Siz kozaa pozisyonu taşıyor musunuz ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    aylık kapanışlarda gelirim grafiklerimi güncelerim. İyi geceler
    Çok teşekkür ederim.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

4. kozal fk oranı 7 ise kozaa da aynı olmalı şu an için ama kozaanın bakır madeni açıldığında bundan kozal faydalanamadığı için kozaanın fk oranı 7 ise kozal bunun altına düşmek zorunda. Bakır madeninden ne kadar gelir elde edeceğimizi şu an bilmediğimiz için fk oranları arasında farkları da bilemiyoruz şimdiden. kozaa %5 ya da %15 fark atabilir kozala... kozalın şu anki çıkışı kozaaya geçmek için son fırsat olabilir.
    zamanında ipek 10.50 den 15 binlere yukseldiğinde uyarmıştım kumarbaz yerine yatırımcı aklı olan satıp kozaaya geçmişti.

5. dolar çıkıyor kriz derinleşecek diye endexe veriyorlar ama kozaa endex değildir doların çıkışı orta vade bize çok yarar.
    Son düzenleme : yasemin5566; 06-08-2020 saat: 13:07.

6. Dünyaya dolar bollaşacak halen bizde dolar yükseliyor . Hisseleri geçtim yaşamak zorlaştı ülkemizde.

7.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    dolar çıkıyor kriz derinleşecek diye endexe veriyorlar ama kozaa endex değildir doların çıkışı bize çok yarar.
    Yasemin hanım ülkede gerçek bir kriz çıkarsa kozaa da düşer spek aşağı verebilmek için bahane arıyor . Kozaa primini 1 yılda güzel yaptı düzeltme yapıp tekrar yükselebilir . Gerçek krizlerde gözümüzün yaşına bakmazlar . Temkinli olmak lazım ons çıkarken kozaalar düşmez diyip Kozalı 49 lara kozaa yı 7.4 lara nasıl vurdular unutmadım

8.  Alıntı Originally Posted by Feragat Yazıyı Oku
    Yasemin hanım ülkede gerçek bir kriz çıkarsa kozaa da düşer spek aşağı verebilmek için bahane arıyor . Kozaa primini 1 yılda güzel yaptı düzeltme yapıp tekrar yükselebilir . Gerçek krizlerde gözümüzün yaşına bakmazlar . Temkinli olmak lazım ons çıkarken kozaalar düşmez diyip Kozalı 49 lara kozaa yı 7.4 lara nasıl vurdular unutmadım
    kısa vadede endeks düşerken spek yuksek fiyattan bizim kağıdı almak istemez bu nedenle geçici bir düşüş yaşıyoruz. Dolar ve ALTININ BU SEVİYELERDE OLMASI BİLANÇOYU MUHTEŞEM ETKİLER. Bu bilançoyu ortalama 480 milyon bekliyorum ama sonraki bilanço 700 milyon gelir gibi geliyor bana. Haliyle ufak tefek trade dışında satamıyorum kozaayı

Sayfa 549/746 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •