Sayfa 571/745 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon
Arama sonucu : 5957 madde; 4,561 - 4,568 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Bu hisse bist 30 hissesi olmasa çok daha iyi performans gösterirdi bence
     Alıntı Originally Posted by Yalniz Mehmet Yazıyı Oku
    Hocam yabanci orani ayni görünüyor, muhtemelen trende takılayım dedi ondan. Biliyorsunuz bu hisseler hareketli hisseler çıktı mi guzel çıkıyor, düşünce de boyle olabiliyor. Çok yakinda toplar diye düşünüyorum
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ons altın 40$ kabaca %2-2,5 düştü diye kozaa 13,20'den 12,50'ye kabaca %5,4 düşürdüler ama gram altın TL bazında aynı yerde.. Bence piyasa bunu yakında fark edip fiyatlara yansıtır..

Gram altın bazında da üçgenin trend dibine geldik sayılır. Hayırlısı bakalım..
    Yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Endoplazmik Yazıyı Oku
    Bu hisse bist 30 hissesi olmasa çok daha iyi performans gösterirdi bence

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam aslinda bist30 hissesi olduysa eğer, bence hisse için iyi yatırımcı çekme ihtimali var. Çünkü sınıf atlıyor bir nevi. Orta kademeden bir ust kademeye geçmek gibi yani. Ama bizim borsada ne hikmetse bist30 hisseleri bir suredir yabancı ilgisi azaldığı için zayif performans sergiliyor gibi görünüm sunuyor. Nasil algilanir bilemiyorum tam olarak. Ama bana göre iyi birşey gibi geldi. Tabi şirket ederi olarak bist30 hisselerine gore Sanirim biraz küçük ölçekli bir şirket. Niye aldıklarını da anlamış değilim doğrusu..
    Tavsiye içermez kendi düşüncelerimdir

4. Birde bu Ingiltere de ki dava konusu denilmiş. Ordan bir beklenti varmi arkadaşlar. Bunu tam anlayamadım

5.  Alıntı Originally Posted by hakkıakgün Yazıyı Oku

Ons altın 40$ kabaca %2-2,5 düştü diye kozaa 13,20'den 12,50'ye kabaca %5,4 düşürdüler ama gram altın TL bazında aynı yerde.. Bence piyasa bunu yakında fark edip fiyatlara yansıtır..

Gram altın bazında da üçgenin trend dibine geldik sayılır. Hayırlısı bakalım..
    Hocam baya düşmüş, 15 ler gibi bir rakami görüp simdi 12,50 lerde. Bence 12,00-12,60 arasinda biraz oyalanip buradan aldigi destekle yeni hedeflerine yukarı doğru çıkışına devam edebilir gibime geliyor. Yıllık kâr rakamlari da baya iyi bir şirket bence. Kozal sirketinin bir kismina da ortak durumda. Yani kozaa, kozal, ipeke bu 3 sirket zincirleme buyume olarak birbirine bağlılar. Birbirine yakin hareket ediyorlar zaten. Güç topladiktan sonra yoluna devam etmesini bekliyorum bende.

6. Bugun hem alis tarafinda hem satis tarafinda yabanci var. Sanirim hisse tekrar toparlanma çabası içinde birkac gündür. Eğer yeterince güç topladiysa yukarı atak yapabilir gibime geliyor. Cunku aşağı gitmeye sanki pek niyeti yok gibi geldi bana. Zaten teknige uyduracakcaklar ise eger biraz güç toplayip yukarı hamle yi bugunlerde yapması muhtemel gibi. Birkac gundur burda dinleniyor gibi. 12.60 i gecerse yukarı hizlanabilir gibi bir his var bende

Umarim beni yanıltmaz .

7. Bakalım bu baskının altından ne çıkacak?Adamlar kağıdın gitmemesi için herşeyi yapıyor.

8. kanal desteğine kadar çekildi
    tepki gelebilir gelmeli de normal de.
    200 günlük güçlü destek

Sayfa 571/745 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •