Sayfa 572/746 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 4,569 - 4,576 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by Feragat Yazıyı Oku
    Çok önceden krdmd 2.35 şerden de yazmışmıştım . Piyasada yabancı satıyor değil mi ama krdmd için spekler girdi demiştim niye düşmüyor acaba ? Şişecam için de söylemiştim geleceği parlak ve fiyat hedefi yüksek diye . Garan ve diğer bankaları Kasıtlı baskılıyorlar ralli yakın borsada ama önce bir dip gerekli gibi . Hayırlısı bakalım dolar 8 lira olsa 90 bin altını görselde borsa. Daha aşağısı artık dolar bazlımümkün değil gibi . Bakalım hedef borsada artık 130 160 bin arasına çıkıyor ...
    Şişe yoluna devam ediyor %50 üzerindeyabancı oranı vardı deli gibi satıyordu şişeyi yabancı . Piyasa büyükmüş tahtcıdan da yabancıdan da görüyorsunuz . Olay bu işte yabancı 4.5 TL den satıyordu hemde . Beklentisi olan hisse satılmaz eğer stop olunacak destekleri kırmaz ise.Sabır işin meyvasıdır.

Destekler kırılmadan stop olunmaz bu hisseler hep zirveleri kırdı inşaallah yine kıracak . Sabredelim

2. Elalamin kerizleri bir bizmişiz. Tabii altın artıyo diye hemen artıracaklar

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Endoplazmik Yazıyı Oku
    Elalamin kerizleri bir bizmişiz. Tabii altın artıyo diye hemen artıracaklar

Gram altın bu seviyelerde veya üzerinde kalırsa yeni zirveler görmemiz çok sürmez bence, kasadaki nakiti fiyattan düşersek kaba hesapla 2,7 F/K ile fiyatlanıyor diye hesaplıyorum. Hayırlısı bakalım..
    Yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

4. Tlman gübre avod hepsi arasından bunu seçtim yıllar çöpe gitti resmen hataymış

5. Kasadaki nakitle f/k nın ne alakası var onu anlamadım Hakkı Bey
     Alıntı Originally Posted by hakkıakgün Yazıyı Oku
    Gram altın bu seviyelerde veya üzerinde kalırsa yeni zirveler görmemiz çok sürmez bence, kasadaki nakiti fiyattan düşersek kaba hesapla 2,7 F/K ile fiyatlanıyor diye hesaplıyorum. Hayırlısı bakalım..

6.  Alıntı Originally Posted by Endoplazmik Yazıyı Oku
    Kasadaki nakitle f/k nın ne alakası var onu anlamadım Hakkı Bey

Kasadaki nakiti dağıtılacak para (cebimizdeki) olarak gördüğüm için piyasa değerinden düşüp kalan rakamı tahmini yıllık kar rakamına böldüm.
    Yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

7. İngilteredeki dava planlanan tarihte (14-18 eyl) ya gerçekleşmedi yada yapıldı sonuç yayınlanmadı henüz bilmiyorum. Hergün duruşma sonuçları buradan takip edilebilir.
    https://www.judiciary.uk/judgments/

8. Ağzımı bozmayacam....

Sayfa 572/746 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582622672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •