Sayfa 604/746 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654704 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 4,825 - 4,832 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    Bu üç taş tek taş olursa GAP kalır mı sizce

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

kozaa , kozal ın %45 ine sahip. sadece buradan gelen değerden 7,3 milyar ediyor. hotel - uçak v.s en az 7,5 milyar ediyor. şuanki değeri 6,4 milyar tl. ŞUAN KOZALDAN % 16 -17 DAHA İSKONTOLU. KOZAL 106,30 İKEN KOZAA 19,25 OLMALIYDI. BU % 16,5 İSKONTO ZAMANLA KAPANACAKTIR.

KOZAL 170 LİRA OLDUĞUNDA KOZAA 30 LİRA OLACAKTIR. ( ŞUBAT AYI TAHMİNLERİM )

BENDE İKİSİ DE VAR. AMİRAL GEMİ KOZAL ANCAK KOZAA DAHA UCUZ KALDI. İKİSİNİ DE BEKLİYECEĞİM. ŞUBAT REZERV RAPORU AÇIKLANDIKTAN SONRA HİSSELERİN UÇACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM. BU HİSSE İÇİN 30 LİRALAR ÇOK DÜŞÜK KALACAK.

2. Sanıyorum satış ağırlıklı,pek güçlü görünmüyorlar kozaa ve kozal,asla tavsiye değildir.
    Son düzenleme : zıpzıp; 05-01-2021 saat: 11:59.

3. Ben kozaa larimin yarısını verdim kalana hayırlı olsun.ytd.

4. Demekki seninkini ben almışım
     Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Ben kozaa larimin yarısını verdim kalana hayırlı olsun.ytd.
    Mi 9 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by r.elmali Yazıyı Oku
    kozaa , kozal ın %45 ine sahip. sadece buradan gelen değerden 7,3 milyar ediyor. hotel - uçak v.s en az 7,5 milyar ediyor. şuanki değeri 6,4 milyar tl. ŞUAN KOZALDAN % 16 -17 DAHA İSKONTOLU. KOZAL 106,30 İKEN KOZAA 19,25 OLMALIYDI. BU % 16,5 İSKONTO ZAMANLA KAPANACAKTIR.

BENDE İKİSİ DE VAR. AMİRAL GEMİ KOZAL ANCAK KOZAA DAHA UCUZ KALDI. İKİSİNİ DE BEKLİYECEĞİM. ŞUBAT REZERV RAPORU AÇIKLANDIKTAN SONRA HİSSELERİN UÇACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM. BU HİSSE İÇİN 30 LİRALAR ÇOK DÜŞÜK KALACAK.
    Konak rezerv haberi gelirse işler çok degişir ...

6.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Ben kozaa larimin yarısını verdim kalana hayırlı olsun.ytd.
    Mantıklı olmuş eksi kapattı biz satamadık neyse başarılı olanları tebrik ederim

7.  Alıntı Originally Posted by r.elmali Yazıyı Oku

aynen kozaa ucuz kaldı,ben sadece kozal payı üstünden hesapladığımda bile kozal 100 tl ise kozaa 18 tl olmalı sonucunu buluyorum,kozal 70 li fiyatlarda oyalanırken aralarındaki oran başabaş gidiyordu ama son yükselişten sonra en az 2 lira geri kaldı bu hisse,inşallah kozal yoluna devam edecek bu da olması gereken oranı yakalayacak,ben de ikisini beraber taşıyorum yaklaşık 3 ay oldu,ne hisseler nerelere gitti onları görünce bunların yürüdüğü yol devede kulak gibi görünüyor insana, bu sene için kozalaklardan umutluyum inşallah bundan sonrası da güzel olur

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Pddd ve fk ya göre kozaa en ucuz olan.. ayrıca gümüş yukselen bir emtia.. ve kolayca düşecek gibi de değil.. malum.. ben kozaa nın sadece altın ile anılmasınin ötesinde bir şirket olmasını bekliyorum. Altın yüzde 50 ise digerlerinin hacmi altindan fazla olacağı icin cirosunun altını gecmesi muhtemel olanlar arasında

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 604/746 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •