Sayfa 619/746 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 4,945 - 4,952 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    inşallah 25 olur utanırsın
    Olsun benden sana hediye

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

2. Gesendet von iPhone mit Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by buffettwarren Yazıyı Oku
    Olsun benden sana hediye

20 bingo dedik inşallah şimdi benim hedef...bir haber yeterli...

4.  Alıntı Originally Posted by aptamil Yazıyı Oku
    Hedef 25.20 tl
    haydi inşallah...

5. bist işlem hacmi ilk 5 te kozal-ipek-kozaa-gübre-sasa.....2021 yılı madencilik-tekstil bana göre ön planda olacak...pandemi ile sağlık-tarım-teknolejiler baya pirimlendiler....trizm ve havacılık aşılama iyi netice verdi dediklerinde...

haydi kayyum rezerv haberi bekliyoruz.....2020 raporlarıda gecikti...

az sonra vatandaş gelip spekleri kozal topiğinden buraya kaçırdım der mi ?? der...anlamaz ,bilmez,okumaz yazar bir yazı vınn...

6. 20.20 üstü kapanış bu gün iyi olur...artık kap beklenir oldu...uzatma kayyum..

7.  Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    bist işlem hacmi ilk 5 te kozal-ipek-kozaa-gübre-sasa.....2021 yılı madencilik-tekstil bana göre ön planda olacak...pandemi ile sağlık-tarım-teknolejiler baya pirimlendiler....trizm ve havacılık aşılama iyi netice verdi dediklerinde...

haydi kayyum rezerv haberi bekliyoruz.....2020 raporlarıda gecikti...

az sonra vatandaş gelip spekleri kozal topiğinden buraya kaçırdım der mi ?? der...anlamaz ,bilmez,okumaz yazar bir yazı vınn...
    Şunu bilmiyorlar ki spek en iyi cevabı tahtada gösterir zaten. Bunu burada gazlamaya kelimelere dökmeye vs ihtiyacı yok.

Ayrıca üzerine düşeni fazlasıyla yaptı okuyorsa buradan teşekkürlerimi sunarım hürmetler

Artık haber desteklemeli dediğin gibi..

8.  Alıntı Originally Posted by buffettwarren Yazıyı Oku
    Şunu bilmiyorlar ki spek en iyi cevabı tahtada gösterir zaten. Bunu burada gazlamaya kelimelere dökmeye vs ihtiyacı yok.

Ayrıca üzerine düşeni fazlasıyla yaptı okuyorsa buradan teşekkürlerimi sunarım hürmetler

Artık haber desteklemeli dediğin gibi..

bu grup bileşik kaplar gibidir...uzun yıllar izler,bakar,görürüz...her zaman kozaa gider sonra ipek kozaa geçer en son kocaoğlanla finali yaparlar dı..bu defa tersi oldu kozal gitti...80-140 hareketine diğerleri sağır ve kör kaldı...bizde dedik ki bu iş belli bir oranda eşitlenecek...pirimsiz kalan kozaa-ipeğe geçtik kozal çok azalttık vay senmisin diyen kozal asıl iş yapan,daha önce kozal çıktı diğerleri cazip diyen bile bizi hedef aldı sonra spekler doldu diyen .....dediğin gibi tahtayı yapan en güzel cevabı verdi..bir kademelik malı zor alabilecek ky ler olarak bize düşen çimde fillerin ayakları altında kalmadan nasiplenmek...

Sayfa 619/746 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •