Sayfa 640/744 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon
Arama sonucu : 5945 madde; 5,113 - 5,120 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

yeni haberler mayis basinda "müjde" seklinde bir acilim ile gelebilir mi ? haziran gibi de.mahkeme sonuclansa

rüyalar gercek olsa

yatırım tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    yeni haberler mayis basinda "müjde" seklinde bir acilim ile gelebilir mi ? haziran gibi de.mahkeme sonuclansa

rüyalar gercek olsa

Ortaklık yapılarına ve faliyet hacimlerine bakıldığında KOZAA ve İPEKE nin ayrı iki şirket olarak borsada var olmaları çok gereksiz görünüyor. Birleşimle tek şirkete dönüştürülmesi gereksiz kalabalığı azaltır! zaten ikisininde nerdeyse faliyet ve gelir hacimlerinin tamamına yakını direk ve dolaylı iştirak ettikleri Kozal potansiyeli.

çok daha genis kapsamli bir birlesme bekliyorum acikcasi
     Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Ortaklık yapılarına ve faliyet hacimlerine bakıldığında KOZAA ve İPEKE nin ayrı iki şirket olarak borsada var olmaları çok gereksiz görünüyor. Birleşimle tek şirkete dönüştürülmesi gereksiz kalabalığı azaltır! zaten ikisininde nerdeyse faliyet ve gelir hacimlerinin tamamına yakını direk ve dolaylı iştirak ettikleri Kozal potansiyeli.

4.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    kırmızı altı ve üstü ayrı dünyalar bu kozaada
    boşuna kurulmadı bu cümle "kırmızı altı ve üstü ayrı dünyalar bu kozaada

5.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Deniz bey o çizginin altına kasıtlı olarak getirdiler vakit kaybedelim diye öyle düşünüyorum . Fakat bir haraket gelirse bu sefer kozaa ipeke önden gider diye düşünüyorum tabi bir düşünce ..

İpeke grafiğinizi de güncelleye bilir misiniz ? Kozaa ile arasında 3.5 liralık fark 1.35 liraya düştü acaba ipeke yi mi topluyorlar bu sefer ? Takaslardan belli olmuyor ama sanki öyle bir durum sezdim

6. Batık şirket hisseleri gibi. Parayı buna bağlayacağıma faize koysaydım keşke. Gereksiz yere stres yaşayıp hem de para kaybettim. Borsanın geneli cacık

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Batık şirket hisseleri gibi. Parayı buna bağlayacağıma faize koysaydım keşke. Gereksiz yere stres yaşayıp hem de para kaybettim. Borsanın geneli cacık

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sorma usta bende bunda çuvalladım

Sayfa 640/744 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •