Sayfa 65/746 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 513 - 520 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. http://i.hizliresim.com/006XlL.jpg

uzun vadeli takip ettigim grafik bu....

2.  Alıntı Originally Posted by duzn Yazıyı Oku
    http://i.hizliresim.com/006xll.jpg

iç açıcı bir grafik, teşekkürler.

3.  Alıntı Originally Posted by Duzn Yazıyı Oku
    http://i.hizliresim.com/006XlL.jpg

Paylaşım için teşekkür ederim.. iyi pazarlar

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Analizsever Yazıyı Oku
    Deniz bey sizin zamanindaki 2.30lu fiyat hedefleri gundemden kalkti ozaman???
    Ytd
    siz çekmek istediğiniz rakamı almıssınız. 2,30 a gelinme rakamlarını da yazınız.
    şunu anımsadınız mı 6,51 altı ve üstü diye?
    Bu forumda cogu insan 6,51 e tanıklık etmiştir
    6,51 altında
    5,30-5-4,50-2,50...... diye gidiyordu anımsadınız mı? Pek sanmam art niyet olunca odaklanamazsınız.
    Bence 6,51 sizin zihninize de KAZINMIŞTIR
    e hadi kazındıysa üst verdiğim rakamları da siz doldurunuz..
    6,51 üstü 6,51-7,10-7,50,7,92--------------------- e hadi siz doldurunuz burayı da . Haaa hala siz 2,30 da kalmıssınız ya burayı da dolduramazsınız.
    BİRDE SİZ TEMELCİSİNİZ BENİ ANLAMAZSINIZ şundan dolayı. Teknikci kahin değil. sizin temelci özelliğiniz 5 yıl, 1 yıl mı 10 yıl mı bir zaman diliminde hisse ederini bulur der bi şekilde gelir yani o rakama der. Teknikci ne olursa ne yaparım der. Savunma ve hucum hatlarını oluşturur. Biz 2 yönlü çalışırken siz bi şeklilde ederini bulur der hep yukarı çalışırsınız tek yönlü.
    Fark buydu 2,30 a hangi rakam altında gelinirdi açıktı. Sizin temelci özelliğiniz gereği pek anımsayacagınız bir konu değil o yüzden siz kozaa ve diğerleri için bir rakam verin nasıl olsa ederini gelir deyiverin.

5.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    siz çekmek istediğiniz rakamı almıssınız. 2,30 a gelinme rakamlarını da yazınız.
    şunu anımsadınız mı 6,51 altı ve üstü diye?
    Bu forumda cogu insan 6,51 e tanıklık etmiştir
    6,51 altında
    5,30-5-4,50-2,50...... diye gidiyordu anımsadınız mı? Pek sanmam art niyet olunca odaklanamazsınız.
    Bence 6,51 sizin zihninize de KAZINMIŞTIR
    e hadi kazındıysa üst verdiğim rakamları da siz doldurunuz..
    6,51 üstü 6,51-7,10-7,50,7,92--------------------- e hadi siz doldurunuz burayı da . Haaa hala siz 2,30 da kalmıssınız ya burayı da dolduramazsınız.
    BİRDE SİZ TEMELCİSİNİZ BENİ ANLAMAZSINIZ şundan dolayı. Teknikci kahin değil. sizin temelci özelliğiniz 5 yıl, 1 yıl mı 10 yıl mı bir zaman diliminde hisse ederini bulur der bi şekilde gelir yani o rakama der. Teknikci ne olursa ne yaparım der. Savunma ve hucum hatlarını oluşturur. Biz 2 yönlü çalışırken siz bi şeklilde ederini bulur der hep yukarı çalışırsınız tek yönlü.
    Fark buydu 2,30 a hangi rakam altında gelinirdi açıktı. Sizin temelci özelliğiniz gereği pek anımsayacagınız bir konu değil o yüzden siz kozaa ve diğerleri için bir rakam verin nasıl olsa ederini gelir deyiverin.
    Ben temelci de degil teknici de degilim.borsaciyim...

Genelde pek animsamam,sadece arasira yeri geldiginde animsatirim.

Basarilar dilerim...

Ytd

Alıntı Originally Posted by Analizsever Yazıyı Oku

Basarilar dilerim...

Ytd
    Kardeş peki borsaci olmak temel ve teknikten
    İstifade etmemeyimi gerektirir.
    O zaman borsaci ne demek biraz acarmisiniz
    Öğrenmek için soruyorum lütfen başka amaç aramayin

7.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Kardeş peki borsaci olmak temel ve teknikten
    İstifade etmemeyimi gerektirir.
    O zaman borsaci ne demek biraz acarmisiniz
    Öğrenmek için soruyorum lütfen başka amaç aramayin
    Memnuniyetle;

Borsaci olmak bana gore temel ongorulerle dogru konjonkturun dogru hissesini secip,onu belli basli teknik parametrelerle hedefe kadar yuzdurmeye calismaktir.yeri geldiginde mali azaltmak,arttirmak da dahil olarak.

Ne kadar iyi teknikci olursaniz olun,o teknigi hangi hisseye isleteceginizi bilmezseniz basarili olamazsiniz.

Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Analizsever Yazıyı Oku

Basarilar dilerim...

Ytd
    Ben teknikciyim. Piyasayla inatlaşmam. Nsl olsa borsaciyim diyim sectigim hissenin ederine gelir diyip beklemem. Sadece gereksiz anlamsiz 2 cizgi atarim fiyatlara. Bununla zaman zaman para kazanir zaman zamanda para kaybederim. Yaptigimin hepsi bu.
    Size de bol sans. Ha olurda kozaa 5 altina gelirse yine 2.50 ci olurum bak. Olmaz demeyin piyasa bu. Entrika eksik olmaz bu ulkede!

Sayfa 65/746 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •