Sayfa 653/746 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 5,217 - 5,224 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Hisse düşen piyasada 200 günlüğü kırmış, yüzde 3 yukarıda ve sadece 5 kişi izliyor yeterince bezmiş herkes sanırım. 15.00 üzerinde tutunursa güzel bir trende oturabilir. YTD

burda sert hareketleri eylul ayinda bekliyorum.

"bir yatırım tavsiyesi değildir"

3. Sanırım sadece siz değil kimse hareket beklemiyor hissede. Benim düşüncem ise farklı... Konak projesi ile ilgili beklentilerin fiyatlanmadığını düşünüyorum.

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    burda sert hareketleri eylul ayinda bekliyorum.

konak projesini cok konustuk daha once.

ayrica otelin degeri uzerine epey kafa patlattik.

ama burada fiyatlanmayan sadece konak projesi degil, bazi belli basli baska durumlarda var.

bu sebeple bazi konularin olgunlasmasi gerekiyor gibi. ben uzun suredir pozisyon tasiyorum hatiri sayilir miktarda. ama sartlarin olgunlasmasi agustos gibi olur, eylulde de hareket olur.

tabi tamamen sahsi tahminlerim bunlar, kimseyi etkilemesin
     Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Sanırım sadece siz değil kimse hareket beklemiyor hissede. Benim düşüncem ise farklı... Konak projesi ile ilgili beklentilerin fiyatlanmadığını düşünüyorum.

5. Konak projesi için ben şirkete de yazmıştım, artık faaliyet raporunda yer vermeye başladılar. 2015 yılında Konaklı maden sahasında bulunan 2.94 milyon ton altın ve 1.65 milyon ton bakır rezervinden bahsediliyor. Konaklı projesi tam bir bomba her an patlayabilir. Gübre nin rezervi 3,5 milyon ons, Kozaa nın rezervi 2.95 milyon ons. Bu hikaye bakalım nasıl sonlanacak?

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    konak projesini cok konustuk daha once.

ayrica otelin degeri uzerine epey kafa patlattik.

ama burada fiyatlanmayan sadece konak projesi degil, bazi belli basli baska durumlarda var.

bu sebeple bazi konularin olgunlasmasi gerekiyor gibi. ben uzun suredir pozisyon tasiyorum hatiri sayilir miktarda. ama sartlarin olgunlasmasi agustos gibi olur, eylulde de hareket olur.

tabi tamamen sahsi tahminlerim bunlar, kimseyi etkilemesin

6. Söğüt sahasının kaybedildiği gibi kaybedilmez umarım. Teck in de (Kanadalı maden şirketi) yüzde 40 payı var projede, onlardan da bir ses çıkmıyor.

7. Otelin bilançodaki değeri ile gerçek değeri arasında da ciddi bir fark var. KOZAA nın hisse değerlemesi değişebilir. YTD.

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Söğüt sahasının kaybedildiği gibi kaybedilmez umarım. Teck in de (Kanadalı maden şirketi) yüzde 40 payı var projede, onlardan da bir ses çıkmıyor.
    O kadar payı yok biliyorum.yuzde 12 civarı gibi sanırım.
    Yinede araştırıp burda yazarım.
    Sagliklar

Sayfa 653/746 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •