Sayfa 667/746 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677717 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 5,329 - 5,336 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. sırada yeni tmsf ve koza grup başkanının açıklaması gelmeli veya yönetim kurulu toplantısı

2. bugün şanslıyız dayak yarim gün. Bayram hediyesi verecek ağam az düşürek. Yoksa bayram olmasa en az 3 u vardı.

3.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    bugün şanslıyız dayak yarim gün. Bayram hediyesi verecek ağam az düşürek. Yoksa bayram olmasa en az 3 u vardı.
    Hazır mıyız eller havaya dayak başlasın.

4.  Alıntı Originally Posted by mezedu Yazıyı Oku
    sırada yeni tmsf ve koza grup başkanının açıklaması gelmeli veya yönetim kurulu toplantısı
    Bu hafta sonuna kadar bir açıklama gelmesi gerekir diye tahmin etmiyorum ümit ediyorum elimizde hisse olduğu için en azından yönetim kurulu toplantısı gündem veya sonucu

5.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Araya adam almaktan başka birşey bilmiyolar. Yatırım mi yapıyoruz kumar mi oynuyoruz belli değil. Bu nasıl bir yavsakliktir. 20 liraya niye çıktın 12 liraya niye düştün. 18 liraya niye çıktın 13 liraya niye düştün. Kar payı vermezsin cikarrtiigin madenler değer kazanir ama sen düşersin. Yanı senin düşmek icin sebebin yok. Illa adamı vioptaki kumar masasına çağırıyorsunuz. Çok ciktinya amk un kağıdı 13.50 den satış yiyor. Endeks 1460 iken sen 17.5 liraydin. Endeks 1342 ye düştü sen 13 liraya düştün. Endeks %9 satış yedi sen %25 düştün. Neymiş mahkemeymis Sanki mahkeme çözülse satmayacaktınız. tek bildikleri araya adam alıp parasına çökmek, stoplatmak, alttan sattirip üsten aldırmak.
    İpek-Koza grubundaki fetöcü manipülatör grubun olayı %90 budur...

Ama buna rağmen yıllardır piyasa bu fetöcü manipülatör tarafından öpülmek için sıraya girer...

Devran değişir, bu döngü değişmez...

6.  Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    İpek-Koza grubundaki fetöcü manipülatör grubun olayı %90 budur...

Ama buna rağmen yıllardır piyasa bu fetöcü manipülatör tarafından öpülmek için sıraya girer...

Devran değişir, bu döngü değişmez...
    Hangi dağın iti bunlar bilmem. Badem spor mu fetö spor mu ? Bofa bugün 365 bin lot almış yarın bu aldiklarini satacak baskıyı kuracak. Allah bu hisseyi alana sabır versin. Adamlar resmen at hırsızı.

7.  Alıntı Originally Posted by mezedu Yazıyı Oku
    Bu hafta sonuna kadar bir açıklama gelmesi gerekir diye tahmin etmiyorum ümit ediyorum elimizde hisse olduğu için en azından yönetim kurulu toplantısı gündem veya sonucu
    Haydi bekliyoruz bu hafta gelecek gibi kurul kararları...

8. Aslanım benim nasılda tepki veriyor öyle yok böyle bir hisse. Nerden short açarsan ac para veriyor.

Sayfa 667/746 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677717 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •