Sayfa 677/746 İlkİlk ... 177577627667675676677678679687727 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 5,409 - 5,416 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by tacir1 Yazıyı Oku
    Sanki mevcut okullardan bahsediyor.
    Bende tam anlamadim. Ilk paragrafta yönetim kurulumuz 7 okul ve eklentisi yaptırmak icin karar almistir diyor. Alttaki paragrafta 7 okul ve eklentisi icin 83 milyon para harcanmıştır diyor. Son paragraftaysa yapılan bağış ve yardımların toplam aktif içindeki payını yazmış. Yenisini yaptirir yada yaptirmaz ben son paragrafa takildim. Yapılan bağışların toplam aktif içindeki payını niye yazma gereği hissettiler. Hani vergi usul kanunu icin yaptılar desem %5 lik dilim icin herhalde koca şirket malı müşavir kayniyordur muhasebe departmanlarında. Bagis ve yardımların %5 i aşmayan kısmı kurum kazancından indirileceğini bilirler. Acayip bir şirket ne demek istediklerini ben anlamadim.

2. Tam gidiyor diyorduk ki adam en tepeden 50 kademe bastı. 13.92 tuttu tuttu tutmadı yeniden 13.20 13.50 bandına kayar. Sonumuz hayrolsun konak madeni ayağına aldik ama pek bir umut vaad etmiyor

3. "Kamu kuruluşlarına ve vergi muafiyeti tanınmış vakıflara yapılan bağışlar, vergiye tabi kazancın yüzde 5’ine kadar yapıldığında vergi matrahından düşülebiliyor." Kurumlar vergisi % 22 olarak hesaplanıyor..ilgili mükellefin hesaplanan vergisinden değil, kazancından düşülür yapılan bağışlar.yıllık toplamı beyan edilecek gelirin yüzde 5’ini aşmamak üzere..
    ikincisi davayı kaybediyor bakanlık ve şirket...fakat devlet tekrar çed raporu çıkarıyor üretime devam edin diyor..iki haberi birleştirdiğimiz de, biz devlete bağış yapıyoruz ayni yardım karşılığında da istediğimiz raporu çıkarıyoruz

4. 4 gündür güçlü duruyor kağıt. Yabancı mı alıyor.Derinlik takas bakabilen bilgi verirse.

Alıntı Originally Posted by modetr Yazıyı Oku
    4 gündür güçlü duruyor kağıt. Yabancı mı alıyor.Derinlik takas bakabilen bilgi verirse.
    Çinko, gibi madenlerden devlet payını %25 e çıkardı haberi tedirgin etti ama çabuk toparladı,,zaten dibin dibindeydi.
    Alış fırsatı verdi.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Bir tepringde en güvenilir kağıtlar kozal grubu,,,dolar,altın artarsa kozal grubuna yarar.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by modetr Yazıyı Oku
    4 gündür güçlü duruyor kağıt. Yabancı mı alıyor.Derinlik takas bakabilen bilgi verirse.
    Oyak-bank of alıyorlar.

Oyak bugünde alıcı,,dava bittikten sonra şirketi mi alacak nedir?

Sayfa 677/746 İlkİlk ... 177577627667675676677678679687727 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •