Sayfa 685/746 İlkİlk ... 185585635675683684685686687695735 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 5,473 - 5,480 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

Eski rapor zamanı bakır ve altın fiyatları
    İle şimdiki bakır ve altın fiyatları karşılaştırma yapılırsa yatırım yapmanın verimli olacağı aşikardır.
    Yy.tv.degildur
    Sagliklar

2. Bu madenin yapısı "porfiri tip cevherleşme". Öyle oranlar mümkün değil. Zaten bu maden altın madeni de değil, altın sadece yan ürün, Söğüt ile karşılaştırılamaz. Ama o kadar büyük ki yarısını %10 - 20 kar ederek çıkartabilseler, ve çıkartma süresi de kısa olursa (50 sene falan olursa biz göremeyiz), büyük kar yazar.
     Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    sizlerin kafası amma karışmış madenci olmuşsunuz. eski raporda tenör oranı 0.2 deniyordu kısaca çöp yatırım yapılmaz demekti.. yeni raporda tenör 4 çıkarsa yatırım yapılır 7 çıkarsa çok iyi heleki söğüt gibi 14 çıkarsa uçar.. gerisi fasa fiso. yb herşeyi önceden bilir alır elleleri kolları uzundur adamların.. buna bakın aralıkta yb alırsa iyi gelecek demektir almazsa ...... karar sizin..

Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    sizlerin kafası amma karışmış madenci olmuşsunuz. eski raporda tenör oranı 0.2 deniyordu kısaca çöp yatırım yapılmaz demekti.. yeni raporda tenör 4 çıkarsa yatırım yapılır 7 çıkarsa çok iyi heleki söğüt gibi 14 çıkarsa uçar.. gerisi fasa fiso. yb herşeyi önceden bilir alır elleleri kolları uzundur adamların.. buna bakın aralıkta yb alırsa iyi gelecek demektir almazsa ...... karar sizin..
    Kozaa nın madeni değerli olabilir ama söğüt gibi bi voleyi anca kozalın elindeki 200 maden ruhsatından bence 3 5 tanesi vuracaktır.

4. Millet konaktan kap bekliyor bunlar bademforce ceo nun haberini veriyor. Ne değişecek al bir bademi koy yerine başka bir bademi.

5. Buralarda kimse kalmamış, okuyan yok, yazan yok...
    16.50'yi geçemiyor, bir yorum?

6. Konak haberini bekliyoruz çaktırmadan

Bende portföyün 2 katı KOZAA ve IPEKE vardı, arada al-sat yapıyordum, sık sık gözüm ekrandaydı, ama o kadar yukarı aşağı yaptılar ki malın çoğunu kaptırdım, çoğu kişi bu durumu yaşamış olabilir. Portföyün yarısından bile az kaldı, onlar da az kullandığım bir hesapta duruyor. Artık pek bakmıyorum. Zaten baksaydım kalanı da kaptırırdım herhalde. Kalanları için hedefim epey yukarıda. Yani şöyle söyleyeyim, 16.50 ile 13.50 arasında benim için bir fark yok artık.

Kalanların akibeti KONAK haberine göre belli olacak. 2021 içinde haber gelmeli. 4 Haziran'da 5 ay öngörüyoruz dediler. Kasım ayına girince eğer karlı bir maden haberi açıklanacaksa hareketler hızlanabilir diye düşünüyorum.

Asla yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by seneka Yazıyı Oku
    Buralarda kimse kalmamış, okuyan yok, yazan yok...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Koza grubunun tek beklediği haber sahiplik haberi sonra duruma göre Türk madenlerinin birleşme haberi

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by seneka Yazıyı Oku
    Buralarda kimse kalmamış, okuyan yok, yazan yok...
    16.15 yazacaktım, yanlış yazmışım. 16.24 kapadı.
    Yolun açık olsun KOZAA

Sayfa 685/746 İlkİlk ... 185585635675683684685686687695735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •