Sayfa 705/746 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 5,633 - 5,640 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. "Bütün izlediğim kağıtlar kırmızı, bir tek bu yeşil" diyecektim, yazana kadar bu da kızardı..

2. Ne oluyor buna yine? Neden düşüyor? Altının değeri artarken bunun düşmesi ilginç. Deustsche Yabancının mallarında azalma var. Virman mı maldan çıkma mı? Yoksa hareket öncesi silkeleme mi?
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

3. 2.00 20.08 arası 4-5 kademede 20-30 milyonluk mal durdu neredeyse bütün gün. Birisi satmaya mı çalışıyor baskılayıp belli bir seviyenin altında mı tutmaya çalışıyor bilmiyorum. Bilançodan sonra göreceğiz ne yapacak.

Alıntı Originally Posted by master38 Yazıyı Oku
    Ne oluyor buna yine? Neden düşüyor? Altının değeri artarken bunun düşmesi ilginç. Deustsche Yabancının mallarında azalma var. Virman mı maldan çıkma mı? Yoksa hareket öncesi silkeleme mi?

4. Bu yılki ve geçen son 3 yılın vergi beyanları..

5. Şaka mı bu, ben mi anlamadım 65 milyon senelik kar nedir.?

6. Bu forumda nefes alan kimse var mı anlamadım.

7. Nefesimizi kestiler. Şirketin solo karı 65 milyon. Malum ipeke ve bunun pek bir iş yaptığı yok. KOZAL'ın eline bakıyorlar. KONAK madenini açıklasın kendi işini yapsın diye bekliyoruz. Oradan da bir haber gelmiyor. Sondaj bitmiş, 2 aydır bir açıklama yok.

8. Bakın AVOD'un temmuz ayındaki KAP haberinden alıntı aşağıda. Küçücük maden. 6 ay geçmiş hala raporlama yapamadılar. Demekki bu laboratuvar aşaması ve raporlama çalışmaları epey uzun sürüyor:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/951066
    Alıntı:
    Rapor içerisinde sondaj, veri toplama ve laboratuvar aşamalarının ardından, rapor hazırlama gibi ayrı ayrı süreçleri bulunmaktadır. Bu süreçler yapılan işin boyutu çok büyük olduğu için, her biri ayrı ayrı zaman almaktadır. Normal şartlarda 1 yıldan (min. 15 ay) fazla tutan, hali hazırda yapılmakta olan rapor süreci, ekiplerimizin gece gündüz (çift vardiya) çalışması ile pandemi dönemine rağmen devam etmektedir. Sondaj çalışmalarının sonuna doğru yaklaşırken, laboratuvar ve sonrasında RSC firması ile birlikte yürütülecek raporlama çalışmalarına geçilecektir. Önceki çalışmalardan konu ile ilgili yüksek deneyime sahip ekiplerimiz işi en kısa sürede teslim etmek için uğraşmaktadırlar.

Sayfa 705/746 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •