Sayfa 735/746 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 5,873 - 5,880 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Yaşadığımız duruma baktığımda sanki şirket yakında satılır gibi, ne dersiniz?? Bütün bu ayaklar anlamsız hareketler başka ne olabili ki??
    kişisel hissiyatımdır
    YTD

2. 1 yılımı daha yaktım paydaşlar sebebi 2023 de çok deli rakamlara kafa atacağını öngörüyorum
    Son günlerde yaşatmış oldukları astronomik zararım içinde avukatımla görüştüm savcılığa suç duyurusunda bulunuyorum . Hakkımızda hayırlısı Mevlam neylerse güzel eyler sağlıcakla kalın

3.  Alıntı Originally Posted by Serseri.26 Yazıyı Oku
    1 yılımı daha yaktım paydaşlar sebebi 2023 de çok deli rakamlara kafa atacağını öngörüyorum
    Son günlerde yaşatmış oldukları astronomik zararım içinde avukatımla görüştüm savcılığa suç duyurusunda bulunuyorum . Hakkımızda hayırlısı Mevlam neylerse güzel eyler sağlıcakla kalın
    Hocam dava ile ilgili yardım isterseniz yanınızdayım, bilgilerimizi paylaşabiliriz. Davayı ben de düşünüyorum ancak şu an erken olabilir, zira mahkemede kendilerini aklamak için her türlü oyuna başvurabilirler, mahkemeyi yargıtay süreci de dahil seçim sonrasında sonuçlanacak şekilde ayarlamakta fayda var.

4.  Alıntı Originally Posted by Serseri.26 Yazıyı Oku
    1 yılımı daha yaktım paydaşlar sebebi 2023 de çok deli rakamlara kafa atacağını öngörüyorum
    Ayrıca suç duyurusundan ziyade ticaret mahkemesinde basiretli tüccar gibi davranmayarak şirketi zarara uğratma davası açılmalı bence

5. Dava açılamaz ki. Akın ipek okuyun twitter. kayyumların cezai mueyyidisi yok, cezai ehliyeti yok. bu kanun geçti, akıl almaz ama geçti.sanki deli raporu vermişler gibi.
    zamanında uyardım sizi hem de tam zamanında. satın bence bağfas (inanılmaz bilanço gelecek) sahol thy alın. zaman kaybetmeyin. bunda da haklı çıkacağım ama insan narsist varlık hatayı kabul edemez.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Ulkenin mb sini bosaltanlar
    Bu firmalari bosaltmiyacaklarinimi sandiniz

Bir ay once arkadas aldi bunu alma dedim

borsa hayatimda en cok kar ettigim al satlarla kagit kozaa dir 2017 2021 arasi

Bilancolarin kotulestigini gordugumden beri uzak duruyorum ama

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Uzuncu olarak benim icin cok guzel alim firsatlari...sonuna kadar devam arttirarak👍 Bu baskilamayi iyi analiz etmeli. Secime az kaldi ne olsa😄
    Ytd

8. Hadi bakalım satacakları şirketi.

Sayfa 735/746 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •