Sayfa 744/746 İlkİlk ... 244644694734742743744745746 SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 5,945 - 5,952 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Burada eskiden seviyeli paylaşımlar olurdu. Uzunca zamandır doğru düzgün bir paylaşım bile olmamış.

2. Şirketin 9 aylık bilançosunda 9 Milyar Liralık finansal yatırım kalemi var. Buradan artan faiz oranları ile yüksek bir getiri elde edecektir. Kar bu getiri ile hem 12 aylıkta hem de 2024 3 aylıkta yüksek çıkacaktır diye düşünüyorum...

Bunun dışında şirket son hafta sermayesinin %1'i kadar hisseyi borsadan aldı. Toplamı bir haftada %2.5'dan %3.5'a çıktı. Aynı işlemler KOZAL ve IPEKE hisselerinde de gerçekleşti...

Son olarak 9 aylık bilanço sırasında altının ons fiyatı 1850 Dolar seviyesinde idi. Şu anda 2230 Dolar...

Tüm bunları göz önüne alırsak bu üçlünün borsa endeksinin üstünde getiri sağlaması çok büyük ihtimal. Ben bu yüzden aldım...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

3. Altın yeni zirve yaptı. KOZAA ve ekürileri istese de istemese de yeni zirveler yapacak diye düşünüyorum. Yeni zirve görene kadar bekleyeceğim inşallah...

4.  Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Altın yeni zirve yaptı. KOZAA ve ekürileri istese de istemese de yeni zirveler yapacak diye düşünüyorum. Yeni zirve görene kadar bekleyeceğim inşallah...

Bu tmsf yonetimi ile çok zor.

SM-M215F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Herkesin canı yanmış bu hisselerden ama altın yeni zirveleri denedikçe yönetimde kim olursa olsun fark etmeyecek bence. Risk düşük, kar ihtimali yüksek bu haliyle...

Ne hisse.net ne de investing.com forumunda yazan yok. KY'de mal kalmamış. Hareket için iyi bir zaman. Ben içgüdülerime güveniyorum...

Alıntı Originally Posted by mornek Yazıyı Oku
    Bu tmsf yonetimi ile çok zor.

6. 7 senedir bu hissedeyim her ceyrek üretimi azalıyor şirketin. Yeni bir saha faaliyete geçirmediler. Tek umut kozalarin satılması koc gibi holdinglerin almasi

7. Sizi çok iyi anlıyorum ama satılması küçük ihtimal gibi geliyor bana. Dünyada merkez bankaları Dolar'dan kaçıp, altın alıyor kaç senedir. Fiyatlara daha yeni yeni yansımaya başladı bu durum. Devamı gelirse bu hisseleri bu fiyatlarda tutmalarının da anlamı olmaz. Çıkartıp, daha fazla kazanabilirler...

Bu makaleyi okuyun lütfen...

https://www.rt.com/business/595122-w...ing-gold-east/

Alıntı Originally Posted by mornek Yazıyı Oku
    7 senedir bu hissedeyim her ceyrek üretimi azalıyor şirketin. Yeni bir saha faaliyete geçirmediler. Tek umut kozalarin satılması koc gibi holdinglerin almasi

8. Dolar bazlı dandik, acemi grafiğime göre, bu hissede umut görüyorum. Bundan başka diplerde olan bir IMKB 100 hissesi kalmadı...

Sayfa 744/746 İlkİlk ... 244644694734742743744745746 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •