Special Days Image
Sayfa 91/746 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 721 - 728 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. haftalık kapanışlarda ise 9,88 üzerinde oldukça
    14,35 sonra da 21,57 potada olacaktır

2.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    haftalık kapanışlarda ise 9,88 üzerinde oldukça

3.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    haftalık kapanışlarda ise 9,88 üzerinde oldukça
    [ımg]https://resmim.net/f/cd2v1d.png[/ımg]
    deniz bey selam. Teknik analiz eğitimi almak istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz? Yüz yüze eğitim var mı? Bu konuda kendimi geliştirmek ve sizler gibi faydalı olmak istiyorum. Mümkünse.

4.  Alıntı Originally Posted by kralfaruq Yazıyı Oku
    deniz bey selam. Teknik analiz eğitimi almak istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz? Yüz yüze eğitim var mı? Bu konuda kendimi geliştirmek ve sizler gibi faydalı olmak istiyorum. Mümkünse.
    aleyküm selam. Benim haddime değil hocam teknik analiz eğitimi.
    Ama piyasada epey insan var bu eğitimi veren

5. Bana kalirsa temel birkac bilgiyi Teknik analiz kitaplarindan da ogrenebilirsiniz.Her şey teknik analizden ibaret değil.Ben kitaplarla basladim A.persembe den de egitim aldim.Belli bir temel usunca ustunu gelistirmek sana kalmis.Elbette grafik okuyabilmek karar verilmesini kolaylaştırır. Ancak herşeyi grafikle çözemezsiniz.Cukurova elektriğin 7 tl.den 2 milyon tl. olacağını hiçbir teknikci göremedi.20 sene önceden bahsediyorum.Kozaa ya bakıca cukel i görüyorum.YTD

Çukurova gibi prim yaptımı yoksa daha yolu varmı

Alıntı Originally Posted by kralfaruq Yazıyı Oku
    Kardeş
    Bir hisseye temel olarak vakifsan mesele yüzde 80 tamamdır.
    Temel olarak meseleyi kavradigimiz zaman teknik destekle borsada yatırımcı olmak gerekir.
    Temele vakıf olmazsan dandik batık şirketlerde ummadığın şekilde carrpilirsin
    Yy.tv.degildir.
    Sağlıkla kalin

8. Olaya biraz matematik katarsak şöyle bir sonuç çıkar.Dusunun hisse başına 2 tl. kar eden bir şirketler.. fiyatı ne olmali.Henuz o durumda değil ama göreceksiniz olacak.Bana sorarsanız 25 ..30 tl.Eger bu sirketin herhangi bir sahibi olsaydı veya birkaç yıl önce hisseler kamuya geçmiş olsaydı.Bence bugün fiyatlama bu civarda olurdu.Birde temettü verebilecek olurdu.Cok net bu durumlar fiyatlanmamistir kanaatindeyim.Mahkemenin bitmesi ile yeni bir level atlanacak.YTD.

Sayfa 91/746 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •