Sayfa 121/746 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 961 - 968 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    mrb.
    umut, haber, takas,pasta<TREND (Yaşayan trendi de verdim)
    Yaşayan Trendi gördüm Hocam (cevap yazarken kaçırmışım) teşekkür ederim:

2. KAPANIŞ İYİ YERDEN OLDU.
    ZATEN YÜKSELEN ÜZERİNDE
    BİRDE YÜKSELEN TAKOZUN ÜSTBANT ÜZERİNDE KAPANIŞI ÇOK POZİTİF

Alıntı Originally Posted by grigök Yazıyı Oku
    Tekrar olacak kusura bakmayın

1. Kozal , MB na altınları o günkü grgld kurdan satıyor. Yani grgld ortalama bence önemli.

2. Yurt dışı iskontosu

3. Hui endeks ve hisselerine bir göz gezdirin bakalım.

4. TNX yükselmesine rağmen gold bi türlü düşmedi. Şimdide abd enflasyon olacak hikayeleri......vs.

5. 9 Ocak mahkeme . Sayın cinali nin yazdıkları çok değerliydi. Zaten AA haberide olumlu algıladım.

Ha bunlara rağmen karı yeterli görüp birileri satabilir. Pazar burası biri satar bir diğeri alır.

Saygılar

Tamamen kişisel görüşlerim olup , kesinlikle YTD.
    Arkadaşlar bu hissede ben yaklaşık 4 senedir varım herhalde.
    Gerek bu forumda gerekse diğer sosyal medyada yazanlarda art niyetli pozisyonuna göre yazanlar var maalesef.
    Birisi bu forumda yazıyor yabancı çıkışı var iki sayfa sonra birisi çıkıp bukadar yabancının alması sonucu ne olur diyor.
    Ana şirket kozaltin ama kozaanin kendine ait maden sahaları da az değil.
    Ayrıca eskiler bilir daha önceleri yazmıştım maliyet değeriyle bilançoda gözüken 2 adet değerli otel kozaanindir.
    Aracı kurum raporlarına yeni yeni girmeye başladı vede 12 aylık blanconunda iyi geleceği aşikardır.
    Hedef fiyatlar 12 aylık ile daha yüksek olacaktır.
    Bir aracı kurum elamanı çıkıyor bizim ilgilendigimiz şirketlerden değil diyor utanmadan nederece doğru bilemiyorum.
    Ekonomik kriz zamanlarında altinin revaçta olmasında tabidir bu hisseler bu bakıma sigorta gibidir.
    Borçsuz nakit zengini olması büyük
    Avantajdır.
    Gelelim en önemli sahiplik olayına buda
    Bu mahkemede netleşmesi yüksek ihtimaldir.
    Bu durumda genel kurullar ve temettü gündeme gelecektir.
    Davanın uluslararası mahkemeye taşınmasının ise muhatap devlet olacağından
    Şirketin durumunu etkileyen bir durum olmayacaktır yani satılma kararı verilmesine engel yoktur.
    Sonuç olarak bu hususlar hissenin mutlak artacağı anlamını taşımaz ama 5,5 fiyat kazanç oranı ülkemiz için ucuz yurtdışı şirketler kıyaslandığında çok ucuz olarak değerlendirilebilir.
    Yy.tv.olmayip bilgi amaçlı yazılmıştır.
    Sağlıkla kalın.

4. Çok çok teşekkürler,
    İyi geceler.

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Müsaitseniz gunceleme rica ederim

7. Sadece gerçek kişi yabancı portföy yöneticileri değil borsada HFT (High Frequency Trading) işlem yapan "Robot"larda 24 Aralık tarihi itibariyle Noel tatiline çıktı galiba.

Son günlerde adeta coşmuş olan işlem hacmi aniden % 80-90 oranında azaldı da o yüzden öyle söylerim. Nerede o 1 dakika içerisinde ardışık yüzlerce alım satım yapılan işlem günleri.

Yatırım tavsiyesi değildir. Bir hayıflanma olarak kabul edilmesinde sakınca yoktur.

Sayfa 121/746 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •