Sayfa 47/746 İlkİlk ... 3745464748495797147547 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 369 - 376 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Sizin ufkunuz bayaa genişmiş, önce okuduklarınızı anlamayı öğrenin. Sonra ufkunuz genişler zaten

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bir hisse dusebilir,cikabilir.o ayri bir konu.hic bir hissenin fiyat hareketi konusunda yonlendirici konusmam.ancak bilanco ve faaliyet raporundaki umut verici detaylar sonrasinda,cumleye 7.50ye dusebilir vs.. laflariyla badlamak isguzarliktan baska birsey degil.size cizgi ve cubuklarinizla mutluluklar dilerim

Ytd

2. Faaliyet raporundaki umut verici beyanlardan sonra bu hisse en az 10 gün aralıksız tavan tavan gidecektir. Deseydim herhalde çok mutlu olacaktınız. Ben de bu şirkete ortağım belki de sizden fazla hissem var. 7,50 ye düşme ihtimali var kelimesini nasıl anlıyorsunuz gerçekten anlayamadım. Kesin ifadeler de kullanmıyorum. Bu tip forumlarda amaç bilgi paylaşımıdır. Ben bilgim dahilinde paylaşımlar yapıyorum Sağlıkla kalın bir daha da birşey paylaşmam burada olur biter. Hepinize bol kazançlar dilerim

Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3. Sayın Umut arkadaşımız bugüne kadar yaşanmışlıklarla birlikte teknik bir öngörüde bulunmuştur ve haksızda değildir.Kozal şirketleri çok değerlidir fakat bu değerin fiyatlara yansımaması gibi bir gerçeklik de aşikardır bunun en temel sebebi de yılan hikayesine dönen sonuçlanmamış mahkeme kararıdır yani belirsizliktir.YTD

arkadaşlar teknikçilerle temelciler arasndaki fark.teknikçiler geçmiş hareketlerine çok taklılır hatta takıntılıdr.
    ama temelci için bunlar devede tüydür.
    temeli olmayan bina çöker ama temel sağlamsa mesele yoktur.
    burada hayret ediyorum son bilançolardan sonra olumsuz yazanlara bir hissenin gitmemesini anlarım talep olmazsa gitmeyebilir.
    ama kimse demiyorki bu hissenin buraları haketmiyor elbette hak ettiği değeri bulur.
    bilmiyorum içinizde benim kadar maliyeti düşük varmı alsat yapanlar hep döküldü hatta teknikçi epey emek veren değerli kardeşimiz dahi ayrıldı nedeni malum .
    birdr pasta takas mevzuuna takılanlar var.son veriler hep yabacının sattığı yolundaydı eğer okadar satış olsa bu hisse burada olmazdı.
    neyse herkes kendine göre karar verecektir brsa bu düşerde çıkarda ama bunun için kırıcı olmayalım bin bilsekte bir bilenden soralım derim.
    yt.tv.değ.
    sağlıkla kalın

5. Bu hissenin kısa vadeli hareketlerinde varant lar onemli. Şöyle bir baktım long miktarları hayli azalmış, yani döşemis birisi. Bu nedenle önümüzdeki hafta güzel hareketler görebiliriz diye düşünüyorum. Aksi takdirde varant avcılarına müthiş fırsatlar doğabilir. Bu grubun Speğin bence Deuchebank, buna müsade etmez. Bakalım nolacak, tum hissedarlarima iyi pazarlar.

6. 70 kuruşlardan koza, ipek, 9 liralardan beri kozal takip eder alır satarım fakat her sattığımda üsten zararına almak zorunda kaldım artık nedersiniz deyin satmayacağım ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Analizsever Yazıyı Oku
    Bir hisse dusebilir,cikabilir.o ayri bir konu.hic bir hissenin fiyat hareketi konusunda yonlendirici konusmam.ancak bilanco ve faaliyet raporundaki umut verici detaylar sonrasinda,cumleye 7.50ye dusebilir vs.. laflariyla badlamak isguzarliktan baska birsey degil.size cizgi ve cubuklarinizla mutluluklar dilerim

Ytd
    Hay yaşa..

8. Tam olarak demek istediğim bu.Adamlar koza nin varyantlarında milleti düşeceğine öyle bir inanmışmışlar ki dusus varyantlarıni kapışmışlar.Bana göre bu durum filmin
    yakında başlayacağı anlamına geliyor.Tecrube böyle olmalı.Gerektiginde varant larda indikator olarak kullanilabilir.Dagitiliyorsa dayanak varlikta donus yakindir.Tebrik ederim.

Sayfa 47/746 İlkİlk ... 3745464748495797147547 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •