Sayfa 550/745 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon
Arama sonucu : 5957 madde; 4,393 - 4,400 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Benden size öneri kozalı olan kozaa ya da ipeğe geçsin. fiyatlar şu an çok uygun. fk anlamında
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    kısa vadede endeks düşerken spek yuksek fiyattan bizim kağıdı almak istemez bu nedenle geçici bir düşüş yaşıyoruz. Dolar ve ALTININ BU SEVİYELERDE OLMASI BİLANÇOYU MUHTEŞEM ETKİLER. Bu bilançoyu ortalama 480 milyon bekliyorum ama sonraki bilanço 700 milyon gelir gibi geliyor bana. Haliyle ufak tefek trade dışında satamıyorum kozaayı
    Speke kalsak bu hisseler 8 lirayı geçmezdi piyasa götürdü bence ( piyasanın talebine göre baskı kurdu tabi spekte bazen yükselişe oynuyor basıyor ) . Spek bu hisselerin çok primlenmesini de istemiyor . Şu saaten sonra destekler kırılırsa ona göre pozisyon açılmalı . fk olarak bakmayı doğru bulmuyorum . Ucuzun ucuzu varıdır Gördük bunu herkes dikkatli olmalı .

3.  Alıntı Originally Posted by Feragat Yazıyı Oku
    Speke kalsak bu hisseler 8 lirayı geçmezdi piyasa götürdü bence ( piyasanın talebine göre baskı kurdu tabi spekte bazen yükselişe oynuyor basıyor ) . Spek bu hisselerin çok primlenmesini de istemiyor . Şu saaten sonra destekler kırılırsa ona göre pozisyon açılmalı . fk olarak bakmayı doğru bulmuyorum . Ucuzun ucuzu varıdır Gördük bunu herkes dikkatli olmalı .
    akbank garanti arasında fk ya bakma ama bu gurupta bakmak zorundasın.

4. arkadaşlar artık kozaadan ipeğe geçmek isteyen gecebilir sorun kalmadı fk lar eşit gibi. ve mantıklı olanı budur bence

5.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    kısa vadede endeks düşerken spek yuksek fiyattan bizim kağıdı almak istemez bu nedenle geçici bir düşüş yaşıyoruz. Dolar ve ALTININ BU SEVİYELERDE OLMASI BİLANÇOYU MUHTEŞEM ETKİLER. Bu bilançoyu ortalama 480 milyon bekliyorum ama sonraki bilanço 700 milyon gelir gibi geliyor bana. Haliyle ufak tefek trade dışında satamıyorum kozaayı
    bahsettiğim bilanço kozala ait kozaa değil.

6. daha 1 ay öncesine kadar borsa %2 düşsün bizimki tabana inerdi şimdi mal toplanıyor.

7. portföyümün %80 ipekte artık. Neden mi? Anlatayım.
    kozal ne yatırımı yaparsa yapsın kozaanın payı var ama kozaa yatırımlar sonucunda ettiği kardan kozal kar alamaz.
    İpeğin yatırımlarından da kozaa pay alamaz. umarım anlatabildim. fk oranları eşitlenmişken kaçırmayın derim fırsatı. Onca parayla bundan sonra mecbur yatırım yaptırtacak devlet.

8. hui gold endekx 13 martta 163 şu anda 370 dolar.. bizimki 7.40 dan 1750 ye gelmeliydi aşırı baskı var. çünkü bizim giderlerimiz tl bazında. öte yandan dolar yukseldiğinde de bize yarıyor. ama bu ikisi de fiyatlanmadı. şu an 20lerde olmalıydık

Sayfa 550/745 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •