Sayfa 408/746 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Boşuna basıyor tahtacı demiştim ... şimdi İpek'e nin önüne geçirmek isteyecek . Geçti de öne bu sefer 2 li tepe görüntüsünü kırmaya gidecek .ipeke de 2-3 lira fark attırmak isterse 16 liralar yakındıır .

Kozalar kabuklarını kırdı yıllardır süründüğü yerlerden ayrıldılar .. endekse sağlam satış gelmeden ölüm Yok al sat yapmak çok ciddi zarara yol açabilir dikkat edelim

Günler sonra ilk defa ipege karşı üstünlük sağladık ya ,eline sağlık spek...keyiften yağlarımı erittin..
    Yarında bı atak daha bekliyorum 4 günlük karantinaya girmeden önce ipeği geçeriz diye hayaller kuruyorum..
    Herzamanki gibi hayaller Paris , gerçekler Manisa olmaz ins...

3. Sayın Melih, seans bitti

G3221 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    Sevgili feragat, bana trade falan deme buz gibi soğurum senden)))
    Ne kaybettiysem bu borsada hep trade yüzünden kaybettim..
    Trade yapabilmek için çok fazla malının olması lazım...bı de başkasının parasıyla oynaman lazım...(foncular falan)
    Sinirlerin sağlamsa iyi bilancolu bı kağıtta eğer çok pahalıya almadiysan illa bı ara az çok kazanıyorsun..
    Şu kozaa biraz daha hak ettiği yerlere gelsin,(bı de şu 3 aylık bilançoyu görelim) 6 aylık bilanço için ne var ne yok yuklenecem tabii sinirler sağlam durursa...)))
    Aynen katılıyorum.
    Daha satıp alttan aldığım vaki değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Hafta sonu attığımız grafın güncel hali destek bölgesi 50 günlük ortalama çalıştı.Yatay kanalın içine döndü.

6. Buda tl bazlı 13.15 üzeri haftalık kapanışlarda formasyon çalışmaya başlar.

7.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

Buda tl bazlı 13.15 üzeri haftalık kapanışlarda formasyon çalışmaya başlar.
    Sen burada çok göründüğüne göre almışsın

8. Bence koza ya da ipeke öne geçti diye üzülmemek lazım. Daha önce kozacıydım şimdi ipekedeyim. Değiştirmeyi düşünmüyorum pozisyonumu. Herkes nasibini yer. Nasibinde varsa yersin yoksa küsmenin anlamı yok.
    Yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 408/746 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •