Sayfa 720/746 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 5,753 - 5,760 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

Bu yasa tekrar ne zaman görüşülecek
    Tarih belli mi

2. Mecliste kanun tasarısı nasıl yasalaşıyor öğrendik bu sayede

Komisyondan geçen teklif meclis huzuruna çıkıyor ve oylanıyor ama o kadar kolay değilmiş süreç.Aslında kolay da istenirse kolay
    Dün gündemde kanun teklifi vardı ama sorumlu komisyon yoklamada yerinde değildi.Aslında saçmalık...aylarca komisyonda konu hakkında çalışıyorsun ve komisyondan geçiyor ama sen meclise gelen teklifin için yerinde bulunmuyorsun...

Akla binbir tane soru geliyor.Pazartesi 2 milyon lota yakın alan BOFA ve YF hepsini kanun teklifi görüşmesi ertelenmiştiri duyunca güm diye sattı...

TBMM gündeminde https://www5.tbmm.gov.tr/gundem/gundem.htm 46 madde var ve tutanaka bakarsanız
    https://www.tbmm.gov.tr/Tutanaklar/T...No=23734&Tur=H

Sıra ile 4 maddeden gidildi ve hiçbirinde komisyon yerinde olmadığı için hiçbir teklif yasalaşmadı...
    Normalde geceyarısına kadar çalışılacak iken komisyonların olmaması sebebi le 21:00 de kapandı meclis

Bugün sıradan devam edilecek çok merak ediyorum ve izliyorum ama pek yakında görüşülmeyecek gibi teklif
    Zaten bu ay da görüşülmez ise Akın İpek'in davası geliyor Haziran'da

Velhasıl-ı Kelam...bu kağıtlarda olan spekülasyon mide bulandırıcı oldu....düşünsenize TMSF Başkanı Ağrı'da ne demişti...

Bu hisselerde bariz görülüyor ki Ankara'da memurundan bürokratına mallanmış sanırım...

Yazılacak çok şey var da artık bıktım yahu...mecllisi de öğrendik ya pes
    YTD

3. İlgili komisyon bu gün saat 14.00 te toplanacakmış ama sonuç almak bu ayın sonuna kadar sürer sanırım. TMSF ye devredilmesi nedeni ile yıllardır elde ettiği gelir de TMSF tarafından kullanılmış, harcanmış diye söylüyorlar. Komisyon toplanarak artık hisse sahiplerine temettü ya da bedelsiz sermaye dağıtılması konusunu görüşüp karara bağlayacakmış.
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

4. Hocam yukarıda yazdım...komisyon toplanmıyor TBMM Genel Kurulu toplanıyor...komisyon da burada yoklamada bulunmazsa teklif görüşülmüyor....bugün de görüşülmeyecek gibi görünüyor YTD

5. Bilgilendirme olsun diye yazıyorum
    Bugün itibari ile 323 Nolu Kanun Teklifi görüşülüyor 17 maddeden oluşuyor ilk bölüm 8 Madde ve 2.cisi görüşülüyor
    Bu kanun bitince umarım sıra bizim beklediğimiz 327 de
    Bilgilerinize

Bu akşam görüşülme ihtimali var mı

7. Hocam https://www.tbmm.gov.tr/TbmmTelevizyonu izleyin
    Bugün 323'ün ilk yarısı geçebilir...yarın da geri kalanı geçer...bence 327 haftaya kalır
    Ama yine bilinmez ben de yeni keşfediyorum
    YTD

Yine komisyon gelmemiş ne demek
    Bunlar ne yapmaya çalışıyorlar

Sayfa 720/746 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz