Special Days Image
Sayfa 282/746 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Fibo dan bütün malı verdim.
    Harmanlama için aşağı salınımda koyabilirsek portföye bir daha koyarız.
    herkee bol kazançlar.

2.  Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    Yakında 10 lu fiyatlar tarihe karışır bu gidişle...
    Citi korona morona dinlemem ucuzu buldummu dayanamam silip süpürürüm diyor...
    Sn Boschish

Kim derdi bist taban taban açacakta İpek'e 10.8 lerden 5.65 kozaa 13 lerden 7.35 KoZal ise 49 lara düşeceğini .. %10 barajına düzenleme olmasaydı emin olun daha da düşerlerdi . Olmaz diye birşey yok bence. Ama çabuk toparlıyorlar bu kesin .

3. Her spek yönetim kurulu ya da genel mudurle ortak çalışır, yk bilgi haber kar tahmini vb verir spek ona göre davranır. Daha önceki yönetim kuruluyla spek anlaşıyorlardı genelde- sanırım ama şimdi yeni yönetim kurulu ile sorun yaşayacağını düşünüyor er ya da geç. spek ufaktan sermayeyi geri çekmeye başladı bence. çok kozal kaptırdı mesela. bakalım hangi guruplar toplayacak kağıtları
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Feragat Yazıyı Oku
    Sn Boschish

Kim derdi bist taban taban açacakta İpek'e 10.8 lerden 5.65 kozaa 13 lerden 7.35 KoZal ise 49 lara düşeceğini .. %10 barajına düzenleme olmasaydı emin olun daha da düşerlerdi . Olmaz diye birşey yok bence. Ama çabuk toparlıyorlar bu kesin .
    Ancak şöyle bişey var..borsada adamı bı kere ama uzun döverler..bence o safhayi atlattık.
    ( 13 ten nerdeyse 7 ye düşerek)..
    Bence şimdi bilançoya göre fiyatlama başladı..
    Bana göre şu andaki fiyatına ve açıklayacağı bilançolarina göre en avantajlı kağıtların başında geliyor kozaa..
    Zaten adamlar bu yüzden alıyorlar ve yukarı çekiyorlar ki mal gelsin, millet dayanamayıp satsın..

5. 11.50 yakmaliydi emme spek cok geveliyo bu kadar.. Ipekden geride neden gider anlamadım..

6.  Alıntı Originally Posted by Feragat Yazıyı Oku
    Sn Boschish

%10 barajı düzenlemesi geldiği zaman zaten düşen düşmüştü, anlayacağınız bu düzenleme çoğu kağıdın önünü tıkadı. bu düzenlemeyi kaldırsalar emin ol şu anda kozaa 12 tl idi.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

7. dün kozaa ipeği takip ediyordu, şu anda ipek kozaa yı takip ediyor citi kozaa ve ipekte her kademeden malı alıyor daha tek lot satmadı. citinin kozaa da alış maliyeti şu anda 10,73, ipekte 9,48
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

8. Kozaa ve İpeke için anlık dağılım verebilecek arkadaş var mı? Şimdiden teşekkürler...✋

Sayfa 282/746 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •