Sayfa 144/745 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon
Arama sonucu : 5957 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. Pazartesinin A.K.D. ve Takas dagılımı

2.  Alıntı Originally Posted by isra Yazıyı Oku
    Sizde çok emek ve zaman verdiniz bu hisseye umarım karşılığını almışsınızdır ve almaya devam edersiniz..

Buna benzer bi grafiğide ben takip ediyorum. Grafikteki ana direncin kırılıp üzerinde tutunulması için..

11 üzeri, hacimli 20 günlük A.O. üzerinde hatta şöyle (BREAKAWAY GAPS) Kaçış boşluğu ile desteklenen, kapanış lazım.. Bence (tamda yeri)

Bunların olması içinde haberler lazım, en makul ve yakın görünen sağlam bi bilanço haberi görünüyor.
    Sn.isra,

3 yıla yakın oldu herhalde..Güzel işler yaptım bu hissede.Ancak şu var ki trade edebilen,bu kağıtta çok güzel para kazanıyor.
    Sahiplik sorunu,tam anlamıyla çözülseydi,çok farklı yerde olabilirdi fiyat.Ama tanta yapıcı-lar birşey biliyorlar ve bekliyorlar ki ,aşağı salmıyorlar.
    Takaslara baktığımda ufak ufak topluyorlar...
    Umarım herkes için güzel şeyler olur ve herkes kazanır...

3.  Alıntı Originally Posted by XTrader Yazıyı Oku
    Katarlilara Satisi gundeme gelince gorurum cift haneli fiyatlarda nasil tutacak spek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yüzler kulübüne mi girecez yani?
    Anlayamadim...

4.  Alıntı Originally Posted by isra Yazıyı Oku
    Pazartesinin A.K.D. ve Takas dagılımı

Sayın İsra müsaitseniz ipek koza pasta rica ederim

5. Davadan sonra hep Credit üzerinden satış baskısı oluşturdular ikizlerde....Ayaklarını frenden çekince beklentileri hızla almaya başlayabilir.....Sonuçta gezegenler yörüngede hareket ediyor....Ana sahiplik sorununun önündeki en büyük engel kalktı.....

Herşey zamanlamada.......

Sayfa 144/745 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •