Sayfa 279/746 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by ibay68 Yazıyı Oku
    Rüyamda gördüm bu koza grubu on milyar dolara çinlilere satılıyordu.Bakarasin rüya çıkmış.yatirim tavsiyesi değildir
    Ben de gördüm az önce 10 dk uyumuşum. Kazma (altın madenciliği simgesi) vardı elimde deniz kenarında suya düştü onun kıyıya dalgayla gelmesini diledim. Deniz dalgalıydı kazmayla birlikte koca bir balık geldi kıyıya denize ulaşamadan yakaladım. Ama 10 milyar dolar çok ucuz 15 olsa iyi olur.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by ibay68 Yazıyı Oku
    Bugünde erdoğan çin devlet başkanını aramış.ne hikmetse
    para istiyor köprünün 1/3ini satmıştık gecen hafta belki gerisini de satacağız. belki de başka şeyler.

3. Sadace %55 i 10$

4.  Alıntı Originally Posted by ibay68 Yazıyı Oku
    Sadace %55 i 10$
    olur o zaman verdim gitti, elimi öpmeye gelsinler

Alıntı Originally Posted by hakkıakgün Yazıyı Oku
    Ruhsatı Kozaa'ya ait olan Giresun Konak projesi devreye girdiğinde kim sudur, kim suyunun suyudur ortaya çıkar. Faaliyet raporunda gerekli başvuruların yapıldığı yazıyor, bürokrasi engel çıkarmazsa bu sene çalışmaların başlaması muhtemel görünüyor. Kozaa ve İpeke'nin Kozal'dan fazlası vardır, eksiği yoktur. Ne zamandır hissedesiniz bilmiyorum ama sizin bu yazdıklarınızı 2016'da kozaa kozal'a göre %60 iskontoluyken de yazıyorlardı. O günden bu yana kozaa aradaki, farkın %80'ini kapattı, İpeke ise tamamını. Şimdi ise kendi üzerinde bulunan maden ruhsatları ve diğer mal varlıklarıyla farkını otaya koyma zamanı. Bu yazımdan kimse kozal pahalı anlamı çıkarmasın, bana göre o da çok ucuz, görelilikten bahsediyorum. Herkese bol kazançlar..
    Tebrikler bosyazanlara karşılık temele ait bilgileri yeniden paylastiginiz için
    Kozaa bin 2 adet muhteşem otelinide ben ilave edeyim tekrardan.
    Çıkarmış veya dusermis bilgileri verende oluyor sagolsunlar

6.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Tebrikler bosyazanlara karşılık temele ait bilgileri yeniden paylastiginiz için
    Kozaa bin 2 adet muhteşem otelinide ben ilave edeyim tekrardan.
    Çıkarmış veya dusermis bilgileri verende oluyor sagolsunlar
    Kimse hisse düşer demedi burada, uzuncu herkes

Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Kimse hisse düşer demedi burada, uzuncu herkes
    Benim yazımda o mu anlaşılıyor?
    Demek istediğim düşer veya çıkar boş yorumlarından bahsediyorum
    Kimin uzuncu veya kisaci olduğu da kimsenin ilgi alanında olduğunu zannetmiyorum.

8. Valla aklıma gelmiyor degil saten ülkenin durumu belli hazır para lazım bi satıs haberi pompalanırsa 15.00 anında yanar. 3 gerisini bilmem. Ama olmaz olmaz demiyelim..

Sayfa 279/746 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •