Sayfa 622/746 İlkİlk ... 122522572612620621622623624632672722 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 4,969 - 4,976 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. gübre nazire yaparcasına tavana gidiyor..

2. Yatırımcı ilişkilerine sordum konak projesi son durum nedir Fizibilite çalışmaları sürüyormuş...

5 yıl önceki rezerve göre Konak ta 100 ton altın var bitmeyen fizibilite...

Ama 23-25 ton altın için Ağrı mollakara yatırım yapacaklar şaka gibi ...

3. 2012 yılından bu güne kadar GİRESUN konaklı için hala bekleniyor olması beceriksizlik,acemilik,yetersizlik,ilgisizlik,iş bilmezlik değil de nedir...sadece bu değil bir çok alanda arama,sondaj,üretim ve tesisleşme ile ilgili bu yavaş gidiş ÜLKEM adına İHANET tabiri kullanmak istemem ama nedir bu ???
    ya MAHKEME adalet uzamaz,uzayamaz...varsa suç ki VAR demiş bazı iş adamları TERÖR ÖRGÜTÜNE yardım ve yataklıkla suçlanarak davalar açıldı...2016-2021 5 yıl ve hala İSTİNAF karar verecek diye bekliyoruz.ADALET ağır gider ağır işler ama mutlaka doğruyu bulur..ama gönül ister ki ülke için çok ama çok önemli olan bu dava acil sonuçlansın.ülke için çok önemli MADEN (ALTIN) alanında şirketin iyi yönetime ihtiyacı var..beceriksiz kayyumla hem ülke kaybetmekte,hem şirket...

4.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    Yatırımcı ilişkilerine sordum konak projesi son durum nedir Fizibilite çalışmaları sürüyormuş...

5 yıl önceki rezerve göre Konak ta 100 ton altın var bitmeyen fizibilite...

Ama 23-25 ton altın için Ağrı mollakara yatırım yapacaklar şaka gibi ...
    1.7 m ton da bakır madeni var sadece o bile ihya eder bakır fiyatları uçmuş kaç milyar dolar ediyor ben hesaplayamadım,ayağımızın altında hazineler yatıyor biz bakıyoruz,ne bitmeyen fizibiliteymiş keşif bitmiş rezerv belli,tesisi kurup kazmayı vurucan daha ne diye sorası geliyor insanın,ama biz kimiz ki
    emek etmiş soruşturmuşsunuz kendi adıma teşekkür ederim

Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    2012 yılından bu güne kadar GİRESUN konaklı için hala bekleniyor olması beceriksizlik,acemilik,yetersizlik,ilgisizlik,iş bilmezlik değil de nedir...sadece bu değil bir çok alanda arama,sondaj,üretim ve tesisleşme ile ilgili bu yavaş gidiş ÜLKEM adına İHANET tabiri kullanmak istemem ama nedir bu ???
    ya MAHKEME adalet uzamaz,uzayamaz...varsa suç ki VAR demiş bazı iş adamları TERÖR ÖRGÜTÜNE yardım ve yataklıkla suçlanarak davalar açıldı...2016-2021 5 yıl ve hala İSTİNAF karar verecek diye bekliyoruz.ADALET ağır gider ağır işler ama mutlaka doğruyu bulur..ama gönül ister ki ülke için çok ama çok önemli olan bu dava acil sonuçlansın.ülke için çok önemli MADEN (ALTIN) alanında şirketin iyi yönetime ihtiyacı var..beceriksiz kayyumla hem ülke kaybetmekte,hem şirket...
    Son düzenleme : different; 20-02-2021 saat: 21:55.

5.  Alıntı Originally Posted by different Yazıyı Oku
    1.7 m ton da bakır madeni var sadece o bile ihya eder bakır fiyatları uçmuş kaç milyar dolar ediyor ben hesaplayamadım,ayağımızın altında hazineler yatıyor biz bakıyoruz,ne bitmeyen fizibiliteymiş keşif bitmiş rezerv belli,tesisi kurup kazmayı vurucan daha ne diye sorası geliyor insanın,ama biz kimiz ki
    emek etmiş soruşturmuşsunuz kendi adıma teşekkür ederim

Sitesinde:
    "Proje %72,4 oranında paya sahip olduğumuz iştirakimiz Konaklı Metal Madencilik A.Ş. tarafından yürütülmektedir.Teck Resources Limited’in iştiraki olan Teck Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Teck) ile Şirketimiz arasında projenin geliştirilmesi için bir “ortaklar sözleşmesi” (****t Venture Agreement) imzalanmış ve Koza Grubu’nun %60, Teck’in ise %40 oranında iştiraki ile Konaklı Metal Madencilik A.Ş. kurulmuştur.Yapılan sözleşme gereği Şirketimiz Konak Projesi’nin işletmecisi olacaktır. "
    diyor,

KAP Şirket Genel Bilgi Formu:
    KONAKLI METAL MADENCİLİK SAN.VE TİC.A.Ş %1,21 BAĞLI ORTAKLIK DOLAYLI BAĞLI ORTAKLIK
    diyor.

Kim kime ortak ne kadar ortak belli değil.

6. Uzakdogu Asya da madencilik hisseleri yükselişte, Bankacılık bizde yatay ve ekside iken Kozaa da kısa vadeli bir 20 TL ye gidiş olabilir. Benim kişisel fikrim ve de Grafik bilgim. Ytd

7. Ayrıca Cem Okullu daha Vakbnk da işini bitirmedi; Acıkcıları pes ettirecek. O yüzden İsctr de cok aşagı gelmeyebilir. En kötü ihtimal 5.84 -5.80. Ytd

8. General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 622/746 İlkİlk ... 122522572612620621622623624632672722 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •