Sayfa 287/745 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon
Arama sonucu : 5957 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

O büyük irade nin adamları herzaman işin icindeler (yurt dışı tatil bile olsa)
    Bugün belki mal toplayabilirler...
    Ama kimse öyle dramatik düşüş beklemesin..
    Zaten seans içinde gerekli düzeltmeleri yapıyor..
    Orta vade için daha yolun başındayız..

2. Daha önce de yazmıştım tekrar gibi olacak kusura bakmayın lütfen ama benim uzun zamandır gözlemlediğim Garanti alıcılarda ve özellikle ilk sırada olduğunda neredeyse hiç yükseliş yaşamıyoruz. Bugün de öyle olacak gibi..Bu benim kuruntum da olabilir, lütfen kimse yatırım tavsiyesi olarak algılamasın. Sadece kendimce bir gözlem benim ki. Hayırlı bereketli Cuma’lar

3. En son finansal raporlara göre düzenlenmiş, Şirketlerin kasasindaki nakit durumlarını gösteren tablo. ...Tablo Alıntıdır...

Alıntı Originally Posted by ci_han Yazıyı Oku
    Kozaa nın kasasında ne kadar para yada altın var? Yani daha önce devlet bütün dövizi TL ye çevirin diye söylemlerde bulunmuştu ondan soruyorum.. acaba bizde ne kadar döviz, altın yada TL var. teşekkür ederim.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Endeks yukarı görünüyor. 105.500 e kadar gitme olasılığı yüksek. Endexte hafif geri çekilmeler olsa da bankalar sağlam duracak diye düşünüyorum. Bankaların % 35 prim yapma potansiyeli olsa da 105.500 direnci bankalar için de önemli bir fren olacak ve bu satış sinyali olabilir. Kozanın endekse ters hareket edebileceğini en az 10.30 lara kadar geri çekileceğini yukseliş ihtimaline göre daha yuksek bir ihtimal olarak görüyorum.
    öngörülerimin tümünü iptal ediyorum. Borsa sert yukarı açılmadı kozaa sert düşmedi. Herkes rahat olsun
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by isra Yazıyı Oku
    En son finansal raporlara göre düzenlenmiş, Şirketlerin kasasindaki nakit durumlarını gösteren tablo. ...Tablo Alıntıdır...

Bu parayı TL olarak mı yoksa döviz olarak mı saklıyoruz? Çünkü devlet bir ara dolarınızı bozdurun diyordu o yüzden ne yaptılar onu bilmiyorum.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

6.  Alıntı Originally Posted by ci_han Yazıyı Oku
    Bu parayı TL olarak mı yoksa döviz olarak mı saklıyoruz? Çünkü devlet bir ara dolarınızı bozdurun diyordu o yüzden ne yaptılar onu bilmiyorum.

tablodaki veriler nakit ve benzerleri olarak geçer Türk lirasına çevrilmiş...

7.  Alıntı Originally Posted by isra Yazıyı Oku
    tablodaki veriler nakit ve benzerleri olarak geçer Türk lirasına çevrilmiş...
    Çünkü döviz yaklaşık %15 yükseldiği için 1Ç de eğer TL değil döviz cinsinden parayı saklamışsa o zaman büyük kar yazar.
    Gerçi en çok para değerine göre ipeke de sonra kozaa da en son da kozal da.
    Ama aralarında pd/dd ve fk sına göre en düşük kalan kozaa.
    Paralarını döviz olarak sakladılarsa en iyi 1Ç ipeke den gelebilir ama benim tercihim yine de kozaa çünkü ipeke diğerlerine göre çok primlendi.

Şeytanlara ugrasiyoruz walla..
    Halkın malını türlü numaralarla kapmaya calisiyorlar..
    Kapalı Pegasus 50 olmuş, bu nazlı kısrak altın 365 e giderken yerinde sayıyor...

Sayfa 287/745 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •