Sayfa 488/745 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588 ... SonSon
Arama sonucu : 5957 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1. KOZAA - Koza Madencilik

Yeni haber mi gelsin illa ki
    Hafta kapanışını merak ediyorum.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

2. Tahtayı izliyorum tahtacı ipeke eksilerde iken kozaayı kaldırmak istiyor %1 yapınca İpek'e geriden gelip artık hızı olarak arayı kapatıyor. Tahtacı tekrar kozayı baskılıyor. Bilanço durumunu iyi kullandı ama tahta çok sıkıştı.

Tahtacı İpek'e nin bu kadar primlenmesini istemiyordu sırf kozaaya baskı bu yönden ama mızrak çuvala sığmaz , stoplar belli gerisi sabırdır

3. iş yatırım koza altın hedef fiyatını 100 çıkardı son 88 idi
    sene sonu eşşşek gibi 130 ve üstüne çıkartacaklar,
    güçlü üretim ve nakit gücü sebebi ile çıkarmışlar
    sene sonu net nakit en kötü 6 milyar olur 2021 sonu da 8,5 milyarı bu fiyatlarla rahatlıkla geçer
    neredeyse piyasa değeri kadar 1,5 yılda nakti olan firma uçmayan pegasus thy aksınlar garip

4. Bütün mesele dava.Sonuçlandığında,akla kara ortaya çıkar.

5.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    iş yatırım koza altın hedef fiyatını 100 çıkardı son 88 idi
    sene sonu eşşşek gibi 130 ve üstüne çıkartacaklar,
    güçlü üretim ve nakit gücü sebebi ile çıkarmışlar
    sene sonu net nakit en kötü 6 milyar olur 2021 sonu da 8,5 milyarı bu fiyatlarla rahatlıkla geçer
    neredeyse piyasa değeri kadar 1,5 yılda nakti olan firma uçmayan pegasus thy aksınlar garip
    Hala bu aracı kurum önerilerini ciddiye alan var mı bilmiyorum ama daha birkaç gün önce TEB önerdi, listesine aldı ve arkasından satışta ilk sırada yer aldı. Ciddiye almıyorum kendi adıma bunları

6.  Alıntı Originally Posted by Endoplazmik Yazıyı Oku
    Kasadaki nakiti hiç ederler mi peki

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Devlet diğer şirketlerinde kasadaki nakitleri hiç ediyorsa bunu da eder. Ediyorlar mı?
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Gesendet von iPhone mit Tapatalk

8. Onsla birlikte HUI Gold Index de düştü %5 ....sonra toparladı %2 kayıp var, kapanmak üzere.. Tekrar yukarı kırdığı kanal içine girdi. Aynı itibara sahip philadelphia gold and silver miners index de aynı oranda düştü..
    kozaalar 2 hafta kadar bekleyebilir buralarda. Bekler derken 11.80 ler görülmeyecek anlamında demedim görülebilir . Belki 11.45 de görülebilir. Dolar bazlı uzun vadeli direnci kırmaya çalışmanın cezası ağırdır. Bugün fena durmuyorlardı ama bence algı yaptılar ya da hazır değillerdi ons ve HUI Gold Index in düşüşüne..
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 488/745 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •